CS:GO AWP için en iyi mapler

Yapabileceğin 2 şey var, birinci olarak aimbotz mapinde her gün antreman yapmak. ikinci olarak ise normal mm maçlarda oynaya oynaya alışmak. 1.6 ve CS:GO'da zamanında kendimi geliştirmeden ego kasardım ama başkalarının oynayışını görünce öyle olmuyor. Bunlar topluluk sunucularında Silver çocukları vurmaktan daha derin mevzular. Haberin olsun. Boş ego kasma yani burda hayatında bir tane bile turnuvaya katılmamışsındır. :p
Ego kasmamın sadece bana zararı olabilir. Gördüğün gibi sende gülüyorsun. Sana AWP'de yaptığım hareketleri söyleyeyim. inanıp inanmamak sana kalmış bir durum. Yukarıdan önüme atlayan adamları havadayken çok vurdum; burada tarif edebilir miyim bilmiyorum ama bir hareket vardır. Belli bir noktaya bakarsın dürbünle ve ya dürbünsüz, mouse'a basıp bir anda çevirip vurursun adamı ben bunu her round yapıyorum. Bir ara videoya falan da alıyordum komik montajlı bir kanal kuracaktım ama üşenip vazgeçtim. Son olarak kutu gibi araba tarzı şeylerin adam bir ucundan saldırır vuramaz, ben de diğer uca alırım aim'i ve öldürürüm; Bunu çok fazla kişi yapıyordur zaten ama söyleyeyim dedim. Hem bir konuda en iyi olmamak ve ya benden daha iyilerin olması beni kötü oyuncu yapmaz.
hocam Bende Müslüman değilim ama açtığın başlık insanları kışkırtmaya yeter. Dalga geçmeleri normal, bana kalırsa başlığı silip Daha uygun bir dil ile başlık açman.
Haklısın ama İngilizce videolar'da twitch kanallarında hiç bir yerde; birisi kendisine god derse linç etmiyorlar bu şekilde. Zaten forumda uygun görmüş, açtı konumu. Hatanın bende olduğunu zannetmiyorum. Ve evet ben bir AWP God'ım zoruna giden yazı yazmasın.

Ego kasmamın sadece bana zararı olabilir. Gördüğün gibi sende gülüyorsun. Sana AWP'de yaptığım hareketleri söyleyeyim. inanıp inanmamak sana kalmış bir durum. Yukarıdan önüme atlayan adamları havadayken çok vurdum; burada tarif edebilir miyim bilmiyorum ama bir hareket vardır. Belli bir noktaya bakarsın dürbünle ve ya dürbünsüz, mouse'a basıp bir anda çevirip vurursun adamı ben bunu her round yapıyorum. Bir ara videoya falan da alıyordum komik montajlı bir kanal kuracaktım ama üşenip vazgeçtim. Son olarak kutu gibi araba tarzı şeylerin adam bir ucundan saldırır vuramaz, ben de diğer uca alırım aim'i ve öldürürüm; Bunu çok fazla kişi yapıyordur zaten ama söyleyeyim dedim. Hem bir konuda en iyi olmamak ve ya benden daha iyilerin olması beni kötü oyuncu yapmaz.
1- Sana kötü oyuncu demedim.
2- Dediğin vuruşları ben 2014'de yapıyordum.
3- Ego kasmanın sadece sana değil diğer tüm insanlara zararı olur. Benim gözümde egolu insanlar toplumun dışladığı (haklı olarak) tek başarısı senin gibi oturduğu yerden ben şöyleyim ben böyleyim diyen yeteneksiz insanlardır.
4- 2007-2009 yılları arasında Eskişehir'deki o zamanlar çok ünlü olan "İnternet Kafe CS 1.6 Turnuvalarında" Sayısız ödül ve tebrik aldım, Aynı zamanda 2014 yılından beri CS:GO'da sayısız turnuvalara katıldım, bazılarına girebildim bazılarında elendim. 1 Gardırop dolusu Ödülüm var, asıl olarak AWP oyuncusuyum. Senin rüyanda bile göremeyeceğin vuruşlar yapıyorum. Üstelik bunları antremansız yapıyorum.
Şimdi söyler misin, daha laf yarıştıralım mı burda? Ben daha çok konuşurum benlik sorun yok "Egoist" bey.

Haklısın ama İngilizce videolar'da twitch kanallarında hiç bir yerde; birisi kendisine god derse linç etmiyorlar bu şekilde. Zaten forumda uygun görmüş, açtı konumu. Hatanın bende olduğunu zannetmiyorum. Ve evet ben bir AWP God'ım zoruna giden yazı yazmasın.
1 tane quick scope atınca kendinizi god sanıyonuz hee xd.
1- Sana kötü oyuncu demedim.
2- Dediğin vuruşları ben 2014'de yapıyordum.
3- Ego kasmanın sadece sana değil diğer tüm insanlara zararı olur. Benim gözümde egolu insanlar toplumun dışladığı (haklı olarak) tek başarısı senin gibi oturduğu yerden ben şöyleyim ben böyleyim diyen yeteneksiz insanlardır.
4- 2007-2009 yılları arasında Eskişehir'deki o zamanlar çok ünlü olan "İnternet Kafe CS 1.6 Turnuvalarında" Sayısız ödül ve tebrik aldım, Aynı zamanda 2014 yılından beri CS:GO'da sayısız turnuvalara katıldım, bazılarına girebildim bazılarında elendim. 1 Gardırop dolusu Ödülüm var, asıl olarak AWP oyuncusuyum. Senin rüyanda bile göremeyeceğin vuruşlar yapıyorum. Üstelik bunları antremansız yapıyorum.
Şimdi söyler misin, daha laf yarıştıralım mı burda? Ben daha çok konuşurum benlik sorun yok "Egoist" bey.

1 tane quick scope atınca kendinizi god sanıyonuz hee xd.
Ufaktan "vs gel" mesajını hissediyorum :D

AWP'nin tanrısı KennyS, Woxic, FalleN, GuardiaN, Oskar, S1mple gibi oyunculardır. Sen kimsin ki kendi kendine tanrı diyorsun? Sen bu egoyla olsan olsan çöp tanrısı olursun.
Dur dur, azcık ego yaptı kendisine. 1 tane quick scope 2 tane no scope atan kendini tanrı ilan ediyor. :D Bırak oynasınlar. Daha büyümediler.

2014 beri oynayan biri ve AK47 de kötü olmak :D?
Bende 2014-2016 arası oynayıp bıraktım 2018'de yeniden başladım eğer 6 senedir hiç bırakmadan oynuyorsan sende bi sorun var.

Dur dur, azcık ego yaptı kendisine. 1 tane quick scope 2 tane no scope atan kendini tanrı ilan ediyor. :D Bırak oynasınlar. Daha büyümediler.
İyi de senin oynamış olduğun yıllarda ben ilkokuldaydım muhtemelen. Ben bu oyunu bir yıldan az bir süredir oynuyorum ve pingim en az 70 genellikle 90-100. Allah'ın aşkına 1 yılda benim gibi oynayabilen kaç tane insan var. Ve ben bunları 1 kaç kez yapmadım. Evet ilk seferlerde yapınca doğruya doğru kalbim bir hoş oluyordu ama son 4 5 aydır ben bu hareketleri her round yapıyorum ve bende herhangi bir duygu oluşturmuyor. Jenerasyon farkı var ben seninle vs atmam evet benden iyisindir belkide ve sende kendine god diyebilirsin bu beni rahatsız etmez. Hatta oyunu en kötü oynayan insanlar bile diyebilir; sadece güler ve mutlu olurum. Çünkü bunu diyen insan muhtemelen mutlu bir insandır ve onun adına sevinirim. Aynı zamanda senin dediğin şey ego deği,l kibir ikisi çok farklı şeyler şuan anlatsam bir bu kadar daha yazı olurdu muhtemelen. Ve ben kendimi olmadığım bir yerde görmüyorum bence bir AWP God'ım sence değilimdir. Senin fikrin ama biraz daha seviyeli şekilde yorum yaparsan mutlu olurum. Çok saygısızsın.

Geri
Yukarı