CS:GO Ayar kaydedilmiyor

İşletim sistemi
Windows 10

kONF

Hectopat
Arkadaşlar, resimde gösterdiğim FXAA Keskinliği yumuşatma ayarını açıp oyuna döndüğümde otomatik olarak devre dışı bırakılıyor.
Sebebi nedir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, resimde gösterdiğim FXAA Keskinliği yumuşatma ayarını açıp oyuna döndüğümde otomatik olarak devre dışı bırakılıyor.Eki Görüntüle 711204
Sebebi nedir ?
Oyuna girince konsola autoexec yazıyorsan CFG dosyasında ki ayarlarda devredışı olarak kaydedilmiştir. CFG dosyasında ki ayarı değiştirirsen oyunda da otomatik değişir.

Oyuna girince konsola autoexec yazıyorsan CFG dosyasında ki ayarlarda devredışı olarak kaydedilmiştir. CFG dosyasında ki ayarı değiştirirsen oyunda da otomatik değişir.
Oyuna girince konsola herhangi bir şey yazmıyorum. Direk sw giriyorum.

Merhabalar hocam şimdi size aklıma gelen önerilerimi sunacağım:

1- Steam Cloud'un açık olduğundan emin olun.
2-C:\Program Files (x86)\Steam\userdata\432109870\730\local\cfg yolunu takip edin ve burdaki tüm dosyaları silin.
3-C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\cfg yolunu takip edin bu klasörde autoexec.cfg diye bir dosya görürseniz silin.
4-Steamdan oyun bütünlüğünü doğrulayın.
5-Tekrardan ayarlarınızı yapın.

Üstte verdiğim klasör rakamları değişkenlik gösterebilir.

Tamamdır deneyeceğim. Olursa yazarım.
.
Hocam sorun hala devam ediyor. Kasmasından oynayamıyorum.
Nasıl çözeceğim arkadaşlar ?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…