Steam CS:GO takas banı

Batufly

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, skinclup adlı siteden bet oynadım ve bir eşya kazandım. Sonra eşyayı çeke tıklıyınca 6 kere hata verdi. Sayfayı yenileyip tekrar withdrawa tıklıyınca başarılı bir şekilde takas yollandığın dair bildirim geldi. Steam'e bakınca 1 değil 7 tane takas isteğinin geldiği gördüm 7side sitede kazandığım itemin aynısı idi. En üsteki takas teklifini kabul ettiğim halde diğer 6 takas isteğinin hala durduğunu gördüm. Bende 2 tanesini daha kabul ettim. Aradan birkaç dakika geçince diğer takas isteklerinin gittiğini gördüm. Eşyaları kontrol edince ikisinin klon(bire bir aynı floatlu) olduğunu fark ettim. Sorum şu Steam'den takas banı yer miyim ve daha dün aldığım bıç vardı bıçı satayım mı ne olur olmaz diye?

İşlemler mobilden yaptım ve Steam API vardı bu olaylar gerçekleşirken sonradan kaldırdım şifre ve takas URL değiştirdim.

Merhaba arkadaşlar, skinclup adlı siteden bet oynadım ve bir eşya kazandım. Sonra eşyayı çeke tıklıyınca 6 kere hata verdi. Sayfayı yenileyip tekrar withdrawa tıklıyınca başarılı bir şekilde takas yollandığın dair bildirim geldi. Steam'e bakınca 1 değil 7 tane takas isteğinin geldiği gördüm 7side sitede kazandığım itemin aynısı idi. En üsteki takas teklifini kabul ettiğim halde diğer 6 takas isteğinin hala durduğunu gördüm. Bende 2 tanesini daha kabul ettim aradan birkaç dakika geçince diğer takas isteklerinin gittiğini gördüm. Eşyaları kontrol edince ikisinin klon(bire bir aynı floatlu) olduğunu fark ettim. Sorum şu Steam'den takas banı yer miyim ve daha dün aldığım bıç vardı bıçı satayım mı ne olur olmaz diye?
İşlemler mobilden yaptım ve Steam API var.
Yemezsiniz, fakat API key'iniz çalınmış olabilir ve çoğu sitenin buna karşı geliştirdikleri bir kaç yöntem var.
Mesela Skinbaron adlı bir sitenin güvenlik önlemleri şunlar.
- Bütün botları CS:GO oynuyor.
- Rastgele bir ek güvenlik anahtarı verilir ve takas açıklamasına o anahtarın aynısı girilir. Mesela X4QPDF gibi, size kodun aynısını verir ve takas açıklamasına da aynı kodu girerek karşılaştırırsınız.
- Ve bütün botları Skinbaron grubuna üyedir.
Örnek vermesi açısından yazdım. Sitenizin güvenlik kriterleriyle uyuşan botların takaslarını kabul etmeye dikkat edin.

Yemezsiniz, fakat API Key'iniz çalınmış olabilir ve çoğu sitenin buna karşı geliştirdikleri birkaç yöntem var.
Mesela skinbaron adlı bir sitenin güvenlik önlemleri şunlar.
- Bütün botları CS:GO oynuyor.
- Rastgele bir ek güvenlik anahtarı verilir ve takas açıklamasına o anahtarın aynısı girilir. Mesela X4qpdf gibi, size kodun aynısını verir ve takas açıklamasına da aynı kodu girerek karşılaştırırsınız.
- Ve bütün botları skinbaron grubuna üyedir.
Örnek vermesi açısından yazdım. Sitenizin güvenlik kriterleriyle uyuşan botların takaslarını kabul etmeye dikkat edin.

Yemem deme? Apiyi de bu işlemlerden sonra kaldırdım. Hemen sonrasındada takas URL ve hesap şifresini değiştirdim.

Klonlanmış eşya olamaz, eşya klonlama 2014'e kadar yapılabiliyordu bir daha hiçbir şekilde yapılamaz hale geldi.
IMG_20210207_152113.jpg

İşaretlediğim item klon itemdir.Floatlarıda kontrol ettim.Bu sıkıntı yaratırmı

Eki Görüntüle 869539
İşaretlediğim item klon itemdir.Floatlarıda kontrol ettim.Bu sıkıntı yaratırmı
Klon item diyerek bahsettiğiniz item'in ikisi de Field-Tested olarak ise klon değildir.
Eğer float değerleri de aynı ise de klon olmaz çünkü iki ayrı eşya olarak envanterinizde gözükür. Klon eşyalar sadece oyun içi kullanılabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı