CS:GO ayarları düşürünce daha çok işlemci kullanılıyor

emirhan12345

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar arkadaşlar ben unlostun videosundan izleyerek tüm ayarlarımı düşürdüm fakat işlemcimi daha fazla kullanmaya başladı iyi bir şey mi yoksa kötü bir şey mi bilemedim buraya bir danışayım dedim Ryzen 7 2700X 1660 Super bir tane de 8 GB RAM DDR4 3000MHz XPG Spectrix ışıklı.

Herkese merhabalar arkadaşlar ben unlostun videosundan izleyerek tüm ayarlarımı düşürdüm fakat işlemcimi daha fazla kullanmaya başladı iyi bir şey mi yoksa kötü bir şey mi bilemedim buraya bir danışayım dedim Ryzen 7 2700X 1660 Super bir tane de 8 GB RAM DDR4 3000MHz XPG Spectrix ışıklı.

Normal bir şey çünkü ekran kartı bir şey yapmış olmuyor değal olarak yük işlemciye biniyor ayrıca CS:GO zaten işlemci ağırlıklı bir oyun normal yani.

Grafikleri düşürürsen işlemciye yük biner. Bu çok normal bir durum. Grafikleri yükseltirsen ekran kartına yük biner ve daha fazla FPS alırsın. O giriş seviyesi bilgisayarlar için yapılan bir şey.

Allah aşkına bana yardım eder misiniz lütfen. i5 4320U 1.70 2.40 NVIDIA GT840M ekran kartı 8 GB RAM 750GB HDD 15.6 ekran HP Pavilion 15 laptopum var. Önceden Intel HD Graphics 4000 kartla oynuodum. NVIDIA geçtim bana bu FPS yetio şu anlık ama bir 5 10 FPS nasıl arttırabilirim ne olur bana yardımcı oln lütfen. Ayarlar en düşükte zaten. Çözünürlük 100'de sadece. Gerisi düşük ve devre dışı. Kimisi dioki 12 yap RAM'i FPS artar kimisi diyor SSD al 240'lık düzgün bir şey artar FPS'in kimisi diyor 2side fayda etmez. Allah aşkına bna yardım eder misiniz lütfen anlayanlar arkadaşlar bana lütfen bir yardım edermsiniz. Overlock diyorlar abartmandan yaparsan çok iyi olur FPS artar. Bana ne önerirsiniz ne olur yardım edin lütfen. Rica ediyorum. Anlayan arkadaşlar.

SSD'ye geçmelisin RAM şimdilik yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı