Çözüldü CS:GO bağlantı kesildi hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Samikaya

Decapat
Daha fazla  
IMG_20210731_195333.jpg

Çözüm
Ben yıllar önce bu sorun ile karşılaşmıştım ve yüklediğim bir program yapıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Denetim Masası'ndan o programı kaldırınca düzelmişti. Bir de masaüstünde sağ altta hangi uygulamalar açık bakar mısınız? Ek olarak dosyaları doğrulayıp da deneyebilirsiniz.

AMD software vardı sadece.
Steam'den oyun dosyalarını doğrula gibi bir şey yaptım 1 dosyayı tekrar indirdi.
Sorun düzeldi.

IMG-20210731-WA0032.jpeg
Ben yıllar önce bu sorun ile karşılaşmıştım ve yüklediğim bir program yapıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Denetim Masası'ndan o programı kaldırınca düzelmişti. Bir de masaüstünde sağ altta hangi uygulamalar açık bakar mısınız? Ek olarak dosyaları doğrulayıp da deneyebilirsiniz.

Game booster, Cheat Engine, Drive booster, CCleaner gibi uygulamalar varsa silin.
Oyun dosyalarını doğrulayın. Kullanmadığınız uygulamaları kaldırın. Bu işlemleri yaptıktan sonra bilgisayarı ve modemi kapatın. Ve daha sonra tekrar deneyin.

Merhaba, sanırım oyunu yeniden başlatmaya çalıştığınızda tekrar bu hatayı alıyorsunuz. Üstte arkadaşlar bahsetmiş bunların yanı sıra idare etsin istiyorsan steam oturumunu kapatıp açman gerekiyor.

AMD software vardı sadece.
Steam'den oyun dosyalarını doğrula gibi bir şey yaptım 1 dosyayı tekrar indirdi.
Sorun düzeldi.

IMG-20210731-WA0032.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı