CS:GO ban sebebi nasıl öğrenilir?

Genelde ban zaten arkadaşların söylediği sebeplerden dolayı yeniyor fikir sahibi arkadaş. Senin prelerinin hileci olduğunu biz nereden bilelim?
Ben size ban sebebimi nasıl öğrenebilir diye sordum. Sizin verdiğiniz cevaplar konuyla alakasızdı.

Ben size ban sebebi mi nasıl öğrenebilir diye sordum. Sizin verdiğiniz cevaplar konuyla alakasızdı.

Hocam ban sebebinizi öğrenemezsiniz hesabınızda olağan dışı şeyler olduğu zaman Valve sorgulamaksızın banı çakar. Öğrenmek için maksimum Valve'a ticket atarsınız.

Hocam ban sebebinizi öğrenemezsiniz hesabınızda olağan dışı şeyler olduğu zaman Valve sorgulamaksızın banı çakar. Öğrenmek için maksimum Valve'a ticket atarsınız.
Bunu söylemeniz gerekiyor. "Hile açmışsın, hilecilerin hepsi aynı" vs. itamlar konuyla alakasız , cahilce ve saygısızca.

Steam içinde girdiğinizde sağ üstteki mesaj kutucuğunda sarı bir biçimde bildirim oluşuyor sanırım o kutucuğu seçin ve mesajda size ne zaman ve neden ban yediğinizi göster yüksek ihtimalle açılan hileden veya bir başka hesapta hile kullandınız ama o hesap ile kullanmadığıniz hesabınız aynı e posta veya aynı steam guard ile eşleşmesi durumu nedeniyle Telefon banıda denilen hilecileri kolayca tespit etme yöntemi nedeniyle yakalandığını adam olabilir.

Oyunu silip yükledim ban mesajı karşıma geldi. Prelerim hile kullanmış ve ban yemişler bundan ötürü ben VAC yemişim internetde biraz araştırısanız sevinirim. Benim hile kullandığımdan ötürü ben ban yememişim(ki kullanmadım). Ne yazıkki ülkemiz bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan insanlarla dolu...
Genelde cs de herkes hile açmadım gereksiz ban yedim diyip hile açtığı için şaşırıyoruz arada.Fakat takım arkadaşınız yüzünden ban yemeniz pek mümkün görünmüyor maksimum rankınız silinir veyahut güven faktörünüz düşer.Yani ya siz hile açtınız ya da hesabınıza giren biri hile açtı.

Hocam arkadaşlarınızın hile açması sizin sadece rankınızı ve birlikte kazandığınız maçların silinmesine sebep olur. Valve bilgisayarınızı tarar ve hileyi tespit eder o zaman VAC ban yersiniz ama Overwatch ban yemişseniz Steam desteğe yazabilirsiniz daha önce böyle birçok Overwatch ban açıldı. Eğer VAC yasaklaması aldıysanız hile kullanmışsınızdır ve ne yaparsanız yapın o ban kalkmayacaktır. Steam destekle zaman kaybetmenize gerek yok.

e8bdb86a51215a8ed08180b6577ffecd.jpg

Görsel bana ait değil fakat görseldekiyle aynı mesajı aldım.
Hocam arkadaşlarınızın hile açması sizin sadece rankınızı ve birlikte kazandığınız maçların silinmesine sebep olur. Valve bilgisayarınızı tarar ve hileyi tespit eder o zaman VAC ban yersiniz ama Overwatch ban yemişseniz Steam desteğe yazabilirsiniz daha önce böyle birçok Overwatch ban açıldı. Eğer VAC yasaklaması aldıysanız hile kullanmışsınızdır ve ne yaparsanız yapın o ban kalkmayacaktır. Steam destekle zaman kaybetmenize gerek yok.

Hile kullansam neden ban sebebini nasıl öğreniceğime dair yardım almak için konu açayım.

Geri
Yukarı