CS:GO ban yiyen takım arkadaşı nasıl bulunur?

Sound Track

Centipat
Yer
Almanya Hamm
Arkadaşlar, benim oyundan tanıştığım bir arkadaş var. Geçen gün onunla bir takıma girip CS:GO'da rekabetçi girdik. Takımda Türkler vardı. Benim arkadaş ve ben takımda 1. ve 2. olduk. Diğerleri maçta 8 ve 9 civarı vurdukları için takımda hiç hile olduğunu anlamadık. Adamlar herhalde sadece wallhack açmışlar çünkü aimle ilgili bir hile fark etmedik, hep body vuruyorlardı. 2 gün sonra adam ban yediğinden bizim maçın galibiyeti silinmiş, onun bildirimi geldi. Ben bu VAC yiyen takım arkadaşımın hesabını nasıl bulabilirim? Geçmişte oynanılanlar kısmında bulamadım.

https: //steam community .com/id/ /gcpd/730/?tab=matchhistoryco mpetitive

Yanlış link oluşmasın diye boşluklu yazdım. Boşlukların hepsini sil, id yazan kısmın hemen sonrasındaki boşluğa kendi Steam ID'ni yaz. Rekabetçi maç geçmişi çıkacak. Oradan bulursun.

Hocam merhabalar. Yukarıdaki yazarımızın dediği gibi de yapabilirsiniz ya da Steam'den oynadığınız oyunun geçmişine bakabilirsiniz. Bunun için profilinize girip oyunlar kısmından CS:GO'yu seçmeniz gerekiyor. Ardından kişisel bilgiler kısmından rekabetçi maçlara erişeceksiniz. Oradan bulmanız mümkün, oyununuz silinse bile. Geçmişte oynananlardan kastınız oyundaki tekrarlarsa dediğimi yapınız, eğer bu şekilde yapıp bulamadıysanız bir şey diyemeyeceğim maalesef.

Öncelikle Steam profiline gir sonra oyunlara bas ve şu resimdeki adımları takip et.

1618703400154.png

Çıkan bölümden.

1618703385398.png

Ve burada yaptığınız tüm rekabetçi maçları görebilirsiniz nickin üstüne basınca profile gidiyor.

https: //steam community .com/id/ /gcpd/730/?tab=matchhistoryco mpetitive

Yanlış link oluşmasın diye boşluklu yazdım. Boşlukların hepsini sil, id yazan kısmın hemen sonrasındaki boşluğa kendi Steam ID'ni yaz. Rekabetçi maç geçmişi çıkacak. Oradan bulursun.

Hocam merhabalar. Yukarıdaki yazarımızın dediği gibi de yapabilirsiniz ya da Steam'den oynadığınız oyunun geçmişine bakabilirsiniz. Bunun için profilinize girip oyunlar kısmından CS:GO'yu seçmeniz gerekiyor. Ardından kişisel bilgiler kısmından rekabetçi maçlara erişeceksiniz. Oradan bulmanız mümkün, oyununuz silinse bile. Geçmişte oynananlardan kastınız oyundaki tekrarlarsa dediğimi yapınız, eğer bu şekilde yapıp bulamadıysanız bir şey diyemeyeceğim maalesef.

Öncelikle Steam profiline gir sonra oyunlara bas ve şu resimdeki adımları takip et.

Eki Görüntüle 979795

Çıkan bölümden.

Eki Görüntüle 979793

Ve burada yaptığınız tüm rekabetçi maçları görebilirsiniz nickin üstüne basınca profile gidiyor.
Teşekkürler hileciyi bulmam uzun sürmedi ama hesabını silmiş :D

Yeni konular

Geri
Yukarı