CS:GO bana itiraz edilebilir mi?

Ben de Steam hesabım çalındığı zaman VAC ban yemiştim ve itiraz sonrası banım kaldırılmıştı.
Ancak süreli banı kaldıracaklarını sanmıyorum, destekle iletişime geçip denemekten başka şansınız yok.

Deneyip göreceğiz. VAC yedim itiraz ettim açtılar.

Kanıt olarak ne gösterdiniz acaba? Benim kanıt gösterme şansım yok, o zaman ev arkadaşım hileli girdiği maçta VAC yedi, 2 saat sonra ben hesabımı aynı PC'ye girdim, açar açmaz VAC yedim, hileyi USB üzerinden çalıştırıyordu üstelik, PC de exe dosyası bile yoktu. Ticket attım ama umurlarında bile olmadı. 5 yıl geçmiş üzerinden tekrar ticket atsam bir şey ifade eder mi?

İtiraz edebilirsin tabii ki.

Yetkililere düzgün bir şekilde yaz durumu anlat haksız yere uzaklaştırıldığını maçın videosunun izlenmesini onlar açıp bakarlar.
İhtimali yok

Haksız yere vac yediysen evet vac kalkar ancak bekleme süresi kalkmaz mecbur beklemek gerekiyor. Benim de kaç kere başıma geldi.

Kanıt olarak ne gösterdiniz acaba? Benim kanıt gösterme şansım yok, o zaman ev arkadaşım hileli girdiği maçta VAC yedi, 2 saat sonra ben hesabımı aynı PC'ye girdim, açar açmaz VAC yedim, hileyi USB üzerinden çalıştırıyordu üstelik, PC de exe dosyası bile yoktu. Ticket attım ama umurlarında bile olmadı. 5 yıl geçmiş üzerinden tekrar ticket atsam bir şey ifade eder mi?

VAC ban zaten 5 yıl ardından açılıyor diye biliyorum.

Geri
Yukarı