CS:GO bıçağı nasıl nakite çevrilebilir?

nabukhednezar

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Eczacı
Herkese merhaba, kısa süredir CS:GO oynayan biri olarak açtığım 4. kasada görselini attığım bıçak çıktı, piyasa değerini çok bilmemekle beraber 4.000 civarı gözüküyor, ben bu parayı nakit bir şekilde nasıl alabilirim? Veya ne önerirsiniz, CS 2 çıkacak sanırım beklemeli miyim biraz onu da bilmiyorum. Yabancıyım açıkçası bu konulara ne yapmam gerektiğini çok bilmiyorum. Şimdiden çok teşekkürler.

Dosya Ekleri

• resim_2023-05-05_010010419.png
    resim_2023-05-05_010010419.png
    43,8 KB · Görüntüleme: 115
Herkese merhaba, kısa süredir CS:GO oynayan biri olarak açtığım 4. kasada görselini attığım bıçak çıktı, piyasa değerini çok bilmemekle beraber 4.000 civarı gözüküyor, ben bu parayı nakit bir şekilde nasıl alabilirim? Veya ne önerirsiniz, CS 2 çıkacak sanırım beklemeli miyim biraz onu da bilmiyorum. Yabancıyım açıkçası bu konulara ne yapmam gerektiğini çok bilmiyorum. Şimdiden çok teşekkürler.

ByNoGame ve eğer Steam'de iyi bir fiyata satabilirsen tüm Steam paranla kasa al kasaların fiyatı çok artacak.

Not: Drop oalrak düşmeyen kasaları almanda fayda var CS:GO 2 demek daha fazla oyuncu demek daha fazla oyuncu demek daha fazla drop demek e haliyle drop oalrak düşen kasaların fiyatı abartı abartı uçmaz.

İtemsatış gibi sitelerde satarak.

Geri
Yukarı