CS:GO bıçağı nerede satılabilir?

100 tane kasa açmışımdır 1 tane bile 100TL üstü bir şey çıkmadı. Ne hayatlar var be... ByNoGame öneririm hocam. Ben genelde ağzımın suyunu orada akıtıyorum.

100 tane kasa açmışımdır 1 tane bile 100TL üstü bir şey çıkmadı. Ne hayatlar var be... ByNoGame öneririm hocam. Ben genelde ağzımın suyunu orada akıtıyorum.

Hocam ben hayatımda toplam 3 kasa açtım vallahi. Biri daha kasalar 20 lira iken 30 liralık şey çıkmıştı diğer ikisi bugün. Bıçak çıkınca gidip bir tane daha açtım. Sormak istediğim ise Steam envanterimdeki ürünü nasıl satıyor ByNoGame?

Hocam ben hayatımda toplam 3 kasa açtım vallahi. Biri daha kasalar 20 lira iken 30 liralık şey çıkmıştı diğer ikisi bugün. Bıçak çıkınca gidip bir tane daha açtım. Sormak istediğim ise Steam envanterimdeki ürünü nasıl satıyor ByNoGame?

Hocam ilanı koyuyorsunuz, alan kişinin Steam hesabına takas yoluyla gönderiyorsunuz bildiğim kadarıyla.

Dolandırıcılar çoktur o zaman.
Dolandırılma gibi bir durum yok zaten o yüzden sitede satıyorlar. Biri ilanınızı alınca zaten adamdan para gidiyor siteye sonra siz orda gelen URL'ye ticaret atıp iteminizi veriyorsunuz alan kişi de onaylayınca para size geçiyor bu kadar.

Yok hocam öyle değil işin içinde site de oluyor sen önce skini siteye atıyorsun sonra alıcı parayı sana atıyor sonra da site alıcıya atıyor eğer alıcı parayı atmazsa site sana geri gönderiyor.
Öyle bir şey yok siteye skini atarsan 1 hafta beklemen gerekir.

Takası kabul edersek ve bıçağın parasını bize vermezlerse?
Güvenilir sitelerde öyle bir sorun olmuyor.

Hayır hocam hemen satılmıyor, insanlar alıyor zaten, Steam'den almak yerine buradan alıyorlar çünkü daha uygun oluyor, birisi satın alana kadar ilanda yani. Ama böyle dediğime bakmayın illaki satarsınız.
Hemen satılıyor demiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı