CS:GO bıçak düşürme

wmorningstar

Femtopat
Arkadaşlar Steam envanterimde yaklaşık 500 TL değerinde itemlerim var. Onları satmaya kalksam Steam ve Valve'nin aldığı payla 420 TL gibi bir şey kalır diye düşünüyorum. O parayla bıçak çıkarma ihtimali sormuyorum ama sizce denemeli miyim? Oyundan 20 25 kasa mı açsam yoksa siteden mi açsam deposit yapıp bilemedim. Rulet işine güvenemiyorum bir kere batınca iyice batıyorum. Tavsiye ettiğiniz site var mı veya ne yapmalıyım çok kararsız kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Steam envanterimde yaklaşık 500 TL değerinde itemlerim var. Onları satmaya kalksam Steam ve Valve'nin aldığı payla 420 TL gibi bir şey kalır diye düşünüyorum. O parayla bıçak çıkarma ihtimali sormuyorum ama sizce denemeli miyim? Oyundan 20 25 kasa mı açsam yoksa siteden mi açsam deposit yapıp bilemedim. Rulet işine güvenemiyorum bir kere batınca iyice batıyorum. Tavsiye ettiğiniz site var mı veya ne yapmalıyım çok kararsız kaldım.
Kasa işine girmektense rulet daha mantıklı. Csye 8000₺ yatırmış biri olarak söylüyorum açma. Ha heyecan olsun ben 420₺ Yi 15₺ yapçam diyorsan eyvallah abi.

Kankam geçen gün 20 TL'ye oyundan düşen kasayı açayım dedim. Talon bıçağı çıktı, 3000 TL'lik satıp hepsine kasa açtım belki o şekilde katlarım dedim ama olmadı. Kanka bıçağım çöpe gitti resmen.

Yeni konular

Geri
Yukarı