CS:GO bıçak önerisi

RoKF0siC

Hectopat
Merhaba bıçak almayı düşünüyorum. Fiyatına bakmaksızın görünüş olarak ve CS2 güzel gözükmesi açısından ve değer kaybetmeyecek bir bıçak almayı düşünüyorum.
Seçeneklerim şunlar:

Seçenek-1: Stattrak™ gut knife | bright water(parlak su) (görevde kullanımış [0.16 FLOAT])
Seçenek-2: Gut knife | bright water(parlak su) (fabrikadan yeni çıkmış [0.04 FLOAT])
Seçenek-3: Gut knife | urban masked(gizli şehir) (az aşınmış [0.13 FLOAT ])
Seçenek-4: Gut knife | Forest ddpat(orman ddpat) (az aşınmış [0.13 FLOAT])
Seçenek-5: Gut knife | Black laminate(siyah laminant) (görevde kullanılmış [0.30 FLOAT])
Seçenek-6: Gut knife | Crimson web(kızılağ) (görevde kullanılmış [0.21 FLOAT])
Seçenek-7: Gut knife | slaughter(katliam) (görevde kullanılmoi [0.17 FLOAT])
İtemlerde stattark olması sizce itemin değerini pozitif mi negatif mi etkiliyor. Sizce hangi bıçağı almalıyım bu seçeneklerden.
Bazı bıçakların oyun içinde float değerlerine uygun görümünü aşağıdaki videoda yer alıyor:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bıçak almayı düşünüyorum. Fiyatına bakmaksızın görünüş olarak ve CS2 güzel gözükmesi açısından ve değer kaybetmeyecek bir bıçak almayı düşünüyorum.
Seçeneklerim şunlar:

Seçenek-1: Stattrak™ gut knife | bright water(parlak su) (görevde kullanımış [0.16 FLOAT])
Seçenek-2: Gut knife | bright water(parlak su) (fabrikadan yeni çıkmış [0.04 FLOAT])
Seçenek-3: Gut knife | urban masked(gizli şehir) (az aşınmış [0.13 FLOAT ])
Seçenek-4: Gut knife | Forest ddpat(orman ddpat) (az aşınmış [0.13 FLOAT])
Seçenek-5: Gut knife | Black laminate(siyah laminant) (görevde kullanılmış [0.30 FLOAT])
Seçenek-6: Gut knife | Crimson web(kızılağ) (görevde kullanılmış [0.21 FLOAT])
Seçenek-7: Gut knife | slaughter(katliam) (görevde kullanılmoi [0.17 FLOAT])
İtemlerde stattark olması sizce itemin değerini pozitif mi negatif mi etkiliyor. Sizce hangi bıçağı almalıyım bu seçeneklerden.
Bazı bıçakların oyun içinde float değerlerine uygun görümünü aşağıdaki videoda yer alıyor:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Black laminante slaughter güzel olur stattrak için gereksiz fazladan para veriyorsunuz satması da sıkıntılı.

Listedeki bıçaklardan birini takas ile alacağım alırken ki fiyatı önemli değil çokta. Satarken ve bıçağın değeri açısında önemli. Görüntüsü de tabi ki :).

Yeni konular

Geri
Yukarı