CS:GO bıçak önerisi

Ben kaplamadan çok bıcağın türü konusunda öneride bulunabilirim.

Bowie Bıçağı: Büyük ama gösterişli duruyor

Deşme bıcağı: Bir dönem kullandım iyi bir teklif geldi sattım fena bir bıçak değil.

Gölge Hançerler: Bakınca güzel dursa da oyunda pek güzel görünmüyor.

Falchion bacak: Kaplamasına göre değişen bir bıçak Rust coat modelini kullanmıştım. Bence değerlendirilebilir.

Navaja Bıçağı: Oyunun en ucuz bıçak türü (kaplamaları iyi olanlar hariç) Oyun esnasında ki açılma animasyonu sinir ediyor o yüzden tavsiye etmiyorum.

Stiletto bıçağı: Oyunda hoş duruyor bir karambit kadar olmasa da

Bence eğer bütçeniz yetiyorsa stiletto bıçağı ya da falchion bakın derim kaplama olayı tamamen sizin zevk ve bütçenize bağlı.
Deşme bıçağı dediğiniz navaja mı?

Peki Gut Damascus için alınır/alınmaz gibi bir düşünceniz var mı?

Deşme bıçağı dediğiniz navaja mı?

Peki Gut Damascus için alınır/alınmaz gibi bir düşünceniz var mı?

Deşme bıçağı: Gut knife

Fena durmuyor sade bir yapısı var. Bende bu bıcağı kullanmıştım link

https://steamcommunity.com/market/listings/730/★%20Gut%20Knife%20%7C%20Scorched%20%28Field-Tested%29

Deşme bıçağı: Gut knife

Fena durmuyor sade bir yapısı var. Bende bu bıcağı kullanmıştım link

https://steamcommunity.com/market/listings/730/★%20Gut%20Knife%20%7C%20Scorched%20%28Field-Tested%29
Yani hocam damascus alayım mı önerir misiniz?

Umarım rahatsız etmiyorumdur hocam seni gece gece ettiysem affola.

Son düzenleme:
Yani hocam damascus alayım mı önerir misiniz?

Umarım rahatsız etmiyorumdur hocam seni gece gece ettiysem affola.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videoyu izliyordum gut knife CS2'deki görünümleri ile ilgili. Damascus ile ilgili kısım 2:59 da sanırım beğenilmemiş.(parlaklığı yok diye)

Görünümlerin hepsine baktım iyilerinin fiyatları çok yüksek. Bir şey diyemedim. Bence freehand ya da siyah laminant güzel duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı