CS:GO bıçakların fiyat değişimi

1000msgodGman

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bende 880 TL'lik bıçak var. Dolar 8.6'dan 8.3'e geldi. 800 TL'ye kadar düştü. Tabi biliyorum o fiyata belki biri koymuştur ama. Benim diğer skinlerim de biraz fazla düşüş yaşadı bunun sebebi dolar mı? Doların 2 kr düşmesi çok mu fark yaratıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim bildiğim steam piyasası dolardan daha çok satılığa koyan kişilerin hangi fiyattan koydukları falan daha etkili oluyor bazen bilerek aynı itemin 10'unu ucuzdan koyup diğer satılığa koyanların ucuzdan koymasını sağlayabiliyorlar.

Kur önemli ama ondan önceki problem insanların hemen satılsın çabasıyla 5-10 TL az fiyata koyarak piyasayı düşürmelerinden kaynaklı. Kutu fiyatları her geçen gün yükselmesinin nedeni ise az olmasından ziyade genelde bazı kişilerin elinde toplu bir şekilde bulunması ve bilinçli pazar yapmalarından dolayı. Kısacası kurdan ziyade bilinçsiz pazarcılardan kaynaklı fiyat düşmeleri.

Arkadaşlar merhaba. Bende 880 TL'lik bıçak var. Dolar 8.6'dan 8.3'e geldi. 800 TL'ye kadar düştü. Tabi biliyorum o fiyata belki biri koymuştur ama. Benim diğer skinlerim de biraz fazla düşüş yaşadı bunun sebebi dolar mı? Doların 2 kr düşmesi çok mu fark yaratıyor?
Elinizdeki bıçağın türüne göre değişir. Fiyatı hiç düşmeyecek bıçak da var pazarda 150-200 tane bulunup fiyatı aniden yükselmiş bıçak da. Eğer skinlerinizin fiyatını her gün kontrol ediyorsanız endişelenmeyin bugün 50 lira çıkar yarın 40 lira düşer diğer gün yine iner pazar burası belli olmaz ne olacağı. E tabi skinlerinizin hangi skin olduğu da önemli tutup yeni çıkan kasanın skinlerinden aldıysanız zaten fiyatlarının düşmesi normal. Steam pazarı dolar kurunu anlık olarak değiştirmiyordur diye düşünüyorum bilen arkadaş varsa yazabilir, kuru sabitliyorlardır periyodik olarak. Genel olarak dolar kurundan ziyade elinizdeki skinlerin hangi skinler olduğu önemli burada.👍

Yeni konular

Geri
Yukarı