Rehber CS:GO bilinmeyen FPS arttırma

Yer
Dünya
Daha fazla  
Vereceğim dosyayı steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\cfg içine atıyorsunuz ve oyuna giriyorsunuz, aynı dosyanın yedeğini almayı unutmayın.
Dosyanın amacı video ayarlarını sizin değiştiremediğiniz seviyeden daha aşağıya çekiyor. Shader levelini düşürüyor. Duvarlar biraz daha kötü ve aydınlık görünüyor.

1691862830332.png

1691863139348.png

CS:GO dosyalarından "gpu_level_0_pc. Ekv" dosyasının yedeğini almayı unutmayın. Ben kendi hesabımda kullanıyorum yaklaşık 1 aydır bir zararını görmedim.
Ban yedireceğini sanmıyorum çünkü dosyanın boyutu 4KB sadece video ayarlarını değiştiriyor. Gölgeler falan daha kötü oluyor işte 4KB dosya ne bekliyonuz :D
Bunun için ban yersem de umurumda olmaz zaten isteyen inceleyebilir. Güvenmeyen kullanmasın.

Bunu kullanma sebebim hem FPS artırıyor ve daha temiz görüyorum karakterleri.

uLLeticaL FPS Benchmark Sonuçları

Dosyayı CFG klasörüne attığınızda;
==========================================================================
# FPS Benchmark v1.01 - 01:43:140
- Test Results Below:
Average framerate: 161.33

Standart oyuna ait dosya kullanıldığında;
# FPS Benchmark v1.01 - 01:43:140
- Test Results Below:
Average framerate: 147.79

Son düzenleme:
Vereceğim dosyayı CS:GO exe dosyasının olduğu yere atıyorsunuz ve oyuna giriyorsunuz, aynı dosyanın yedeğini almayı unutmayın.
Dosyanın amacı video ayarlarını sizin değiştiremediğiniz seviyeden daha aşağıya çekiyor. Shader levelini düşürüyor. Duvarlar biraz daha kötü ve aydınlık görünüyor.

Eki Görüntüle 1900237

Eki Görüntüle 1900246

CS:GO dosyalarından "gpu_level_0_pc. Ekv" dosyasının yedeğini almayı unutmayın. Ben kendi hesabımda kullanıyorum yaklaşık 1 aydır bir zararını görmedim.
Ban yedireceğini sanmıyorum çünkü dosyanın boyutu 4KB sadece video ayarlarını değiştiriyor. Gölgeler falan daha kötü oluyor işte 4KB dosya ne bekliyonuz :D
Bunun için ban yersem de umurumda olmaz zaten isteyen inceleyebilir. Güvenmeyen kullanmasın.

Bunu kullanma sebebim hem FPS artırıyor ve daha temiz görüyorum karakterleri.
Bilgisayara Herhangi bir Linux dagitimi kurup onunla CS:GO oynayin. Kalite kaybi olmadan 2 kat daha fazla fps alirsiniz.

Bilgisayara Herhangi bir Linux dagitimi kurup onunla CS:GO oynayin. Kalite kaybi olmadan 2 kat daha fazla fps alirsiniz.
Evet, CS:GO'nun Linux'da daha stabil çalıştığı doğru ancak üşeniyorum Windows'un basitliği beni cazbediyor.

Ben şuan max 40 fps alıyorum. Çatışmalarda 60'ı görür mü?
Bilmiyorum, sadece efekleri ve textureleri biraz daha kötü gösteriyor. Ne kadar fayda sağlar sana emin değilim.

Biraz abartmış olabilirim ama cidden oyunu oynamak için bu kadar uğraşmanız gerekiyorsa 1.6'da daha iyi FPS alırsınız ve genel olarak daha çok eğlenirsiniz.
Bu kadar uğraşmak derken nasıl yani? Sadece dosyayı sürükleyip oyunun klasörüne atıp video ayarlarının optimize olmasını sağlıyorsunuz. Technopat forumuna girerken daha fazla efor sarf ediyorsundur.

Bu kadar uğraşmak derken nasıl yani? Sadece dosyayı sürükleyip oyunun klasörüne atıp video ayarlarının optimize olmasını sağlıyorsunuz. Technopat forumuna girerken daha fazla efor sarf ediyorsundur.
Uğraşmak derken bilgisayarı uğraştırmak demek istedim. Zaten ille de CS:GO diyorsanız dediğime bakmayın, gayet başarılı ayarlar. Real-time gölgeleri kapatmak ciddi bir FPS yükseltmesi verir cidden.

Yeni konular

Geri
Yukarı