CS:GO bir günde rank silinmesi

İşletim sistemi
Windows 10

Lyraess

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600 - RX6700XT - 8x4 3000 MHz
Dün gece 7'de CS:GO'da son rekabetçi maçı attım ve çıktım sabah baktığımda takımından bir hileci çıktığını söyledi ve kazandığım maçları silmiş. İşin kötüsü rankım MG1 idi fakat maç kazanınca rankımı N4 attı MG1'e çıkıp yaklaşık 10 maç kazanmıştım bile. Kısacası olan bana oldu. Bunun bir çözümü yok mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ortada bir sorun yok. Anlaşılan o ki attığınız maçlardan takımınızda hile olanlar silinmiş ve siz muhtemelen hileli takım arkadaşınızın olduğu maçta rank atlamışsınız.. Hile olan maçlar geçersiz sayılıyor. Nasıl bir çözüm bulmayı bekliyordunuz ki?

1 Maç girmeyle kazandığın maçlar silinmez. O kişiyle en kötü 6-7 maç atmalısın. Hile olduğunu bilerek girdiysen, böyle sonuçlar doğar.

Ortada bir sorun yok. Anlaşılan o ki attığınız maçlardan takımınızda hile olanlar silinmiş ve siz muhtemelen hileli takım arkadaşınızın olduğu maçta rank atlamışsınız. Hile olan maçlar geçersiz sayılıyor. Nasıl bir çözüm bulmayı bekliyordunuz ki?

CS oynayan arkadaşım yok ya. Oyun Bul'dan ben gidiyorum ya da onlar geliyor fakat ben rankımı atlayalı 3 ay kadar oluyor ve ekstradan neredeyse 10 maç kazandım, anlamadığım nokta bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı