CS:GO biter mi?

Ne alaka? CS GO'nun iyi bir koruma sisteminin bile olmadığını, hala daha uğraşmaya bile tenezzül etmediklerini söylüyorum.

Oyunda hileler dolu olduğu için bir sürü kişi bıraktı oyunu diyorum. Yalan mı? Vanguard olarak bir şey söylemedim veya herhangi bir oyunla kıyaslamadım. Yorumları düzgün okuyun.
Konu çok fazla uzatıldı ya ,CS go nun bitmesi günümüz imkanlarında imkansız.. Açık ve net .
Valorant,r6 bunlar CS Go yu bitirecek seviyede değil.

Ne alaka? CS:GO'nun iyi bir koruma sisteminin bile olmadığını, hala daha uğraşmaya bile tenezzül etmediklerini söylüyorum.

Oyunda hileler dolu olduğu için bir sürü kişi bıraktı oyunu diyorum. Yalan mı? Vanguard olarak bir şey söylemedim veya herhangi bir oyunla kıyaslamadım. Yorumları düzgün okuyun.

2016 yılında olsak haklı olurdunuz ancak oyundaki hileler aşırı azalmış durumda laf ettiğiniz koruma sisteminin tek sorunu instant ban atamaması o da hatalı ban olmasın diye var.

CS:GO bitmez hala aktif oyuncu sayısıyla Steam'de 1.sırada. Türkiye'de bitmiş olabilir fakat globalde hala popülerliğini koruyor. Bitmesi için skin pazarını vs kapatması gerekir ki böyle bir şey çok da mümkün gelmiyor bana.

Oyunda hile var demişler de bunu diyenler en son ne zaman açıp da prime hesaptan CS:GO oynadı acaba merak ediyorum.

Ne alaka? CS GO'nun iyi bir koruma sisteminin bile olmadığını, hala daha uğraşmaya bile tenezzül etmediklerini söylüyorum.

Dostum sen ve senin arkadaş grubunun başka bir oyun oynaması mâlesef ki oyunun bittiği anlamına gelmiyor, hâtta ben bile şuan oynamıyorum, arada indiririm o da arada. Yüklü bile değil bende CS:GO. Fakat oyunun MM'den ibraret olduğunu sandığınız için bittiğini zannediyorsunuz. Faceit denen platform on numara hizmet veriyor, oyunu adam akıllı oynamayı bilen adamlar gidiyor Faceit'de oynuyor. CS:GO'nun antihile sistemi olsa ne olmasa ne.

CS:GO bitmez hala aktif oyuncu sayısıyla Steam'de 1.sırada. Türkiye'de bitmiş olabilir fakat globalde hala popülerliğini koruyor. Bitmesi için skin pazarını vs kapatması gerekir ki böyle bir şey çok da mümkün gelmiyor bana.

Oyunda hile var demişler de bunu diyenler en son ne zaman açıp da prime hesaptan CS:GO oynadı acaba merak ediyorum.
Ki evet CS:GO MM'deki hile eskiye nazaran az gibi geliyor bana. Tabi ömründe Dust 2'den başka map'ta maç oynamamış Türkolar'a geliyor mudur bilmem.

Dostum sen ve senin arkadaş grubunun başka bir oyun oynaması maalesef ki oyunun bittiği anlamına gelmiyor, hâtta ben bile şu an oynamıyorum, arada indiririm o da arada. Yüklü bile değil bende CS:GO. Fakat oyunun Mm'den ibraret olduğunu sandığınız için bittiğini zannediyorsunuz. FACEIT denen platform on numara hizmet veriyor, oyunu adamakıllı oynamayı bilen adamlar gidiyor FACEIT'de oynuyor. CS:GO'nun antihile sistemi olsa ne olmasa ne.

Ki evet CS:GO Mm'deki hile eskiye nazaran az gibi geliyor bana. Tabii ömründe Dust 2'den başka Map'ta maç oynamamış türkolar'a geliyor mudur bilmem.

Dust 2=%70 hile garantisi.

Oyanayamayanın hile diye ağlamasından mı yakınayım yoksa hilecilerin oyunda arkadaşlarını boostlamasına mı yanayım bilemediğim oyun. Ama bu oyun bitmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı