CS:GO bitti

Yok yorulmadım. Tam gaz devam. Valorant çöp.
Hilelerle dolu. Pinglerin arşa çıktığı. Oyuncularını değersiz bir para olarak görüp sadece skin güncellemeleri getiren bir oyunu fazla övüyorsun. En azından 15 pingle, hilesiz, adam gibi güncellemeler getirip oyuncularını dinleyen bir şirketin oyununu oynuyorum. Valvenin yaptığı gibi oyuncuları hileyle boğuşurken bir şey yapmayıp sadece skin getirip zaten hile olsa da parasını yiyorum ne olacak ? Diyen bir şirketin oyununu oynamıyorum. Sen yeni gıcır gıcır skin paketlerinle ve hilelerle oynamaya devam et. Belli ki seviyorsun.

Haha, cümlelere bak. Sanki Riot babasının hayrına yapıyor. Neyse kardeşim, iyi geceler sana.

Overwatch yaptığım an dediğiniz Ruslar geliyor vaka olarak.

Haha, cümlelere bak. Sanki Riot babasının hayrına yapıyor. Neyse kardeşim, iyi geceler sana.
Babamın hayrına yapmıyor. Biraz düşünerek kur cümlelerini bence. Keşke CS-GO da bunları yapsa. Babamın hayrına olmasa da sıkıntı yok. Biraz mantıklı düşünüce hayatta ki hiçbir şeyin babanın hayrına yapılmadığını anlayabilirsin bence.

Koskoca CS:GO wolfteam muamelesi görüyor.

Valve'ın hilelere çözüm getireceğini sanmıyorum. Sonuçta oyunu oynuyorlar ve para kazanıyor oynandıkça. Belki bütün oyuncular Gabe'e sesini duyurabilirse.

Abi sen nasıl bir kafadasın. Neyin kafası bu! CS seviyorsun diye niye Valorant gömmek zorundasın ki. Sen Valorant'ı oyunun hatalarından ziyade kendinde oluşan hissiyata göre yargılıyorsun ve bundan dolayı yanlış algılıyor insanlar. Bir de artık engelleyeceğim seni. Attığın mesajlardan deli olacağım artık.

Koskoca CS:GO wolfteam muamelesi görüyor.

Kendi kendilerini bu noktaya getirdiler. CS:GO'nun eski günlerine dönmesi için nelerimi vermezdim. Ama o kadar fazla oynadığım bir oyun kendini bıraktırmayı başardı.

CS:GO'nun tek sorunu 64tick sunucuları ve yeni Source Motorunun gelmemesi.

CS:GO'nun tek sorunu 64tick sunucuları ve yeni Source Motorunun gelmemesi.
Sadece bu iki sorun mu? Hileler, ping, çok fazla türk oyuncu ve türk esporcu olmasına rağmen hala daha türk serveri getirmemesi. Bunlar sorun değil mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…