CS:GO Black Bars var

Herdeja

Hectopat
Yer
Hogwarts
Daha fazla  
Arkadaşlar laptop aldim ve CS yukledikten sonra Black bar sorunu ile karsilastim. Daha onceden masaustu bilgisayarim vardi ve NVIDIA Denetim Masası'ndan yapabiliyordum ama gereken sekmeler NVIDIA denetim masasinda yok. Acaba sorunu nasıl cozebilirim?

Masaüstündeyken sağ tık görüntü ayarları; gelişmiş görüntü ayarları; Ekran 1 için görüntü bağdaştırıcı özellikleri büyük ihtimalle orada bulursun.

İlk önce şöyle yapın oyun çözünürlüğünüz 1280x960 diyelim. Siz oyunu 1280x960 yapın daha sonra çıkmadan Ana ekranı da aynısını yapın oyunu kapatıp daha sonra masaüstü çözünürlüğünü kendi çözünürlüğünüz yapıp oyuna tekrar girin bakalım.

maalesef olmadi
İlk önce şöyle yapın oyun çözünürlüğünüz 1280x960 diyelim. Siz oyunu 1280x960 yapın daha sonra çıkmadan Ana ekranı da aynısını yapın oyunu kapatıp daha sonra masaüstü çözünürlüğünü kendi çözünürlüğünüz yapıp oyuna tekrar girin bakalım.

Masaüstündeyken sağ tık görüntü ayarları; gelişmiş görüntü ayarları; Ekran 1 için görüntü bağdaştırıcı özellikleri büyük ihtimalle orada bulursun.
oraya girdim ama ne yapicagimi bulamadim yani secenek bulamadim oralarda

Yeni konular

Geri
Yukarı