CS:GO Bölümü Açılması

VirtualXSecret

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sizce de zamanı gelmedi mi? Aksyon / First Person Shooter konularının %50 si CS:GO üzerinden oluşmakta. Ayrı bir başlık açılması lazım bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla bana kalırsa şu cs:go'ya artık önem verilmeli. Dota 2'nin ve LoL'ün nasıl ligleri varsa, nasıl turnuvaları varsa cs:go'nunda ligleri ve turnuvaları var. Ayrıca oyuncu kitlesi de oldukça yüksek. Forumda da online oyunlarda ve fps bölümündeki konuların göz ardı edilmeyecek kadarı bununla ilgili.

Hatta daha önce de defalarca dile getirdiğim gibi, Üyeler adam akıllı organize olabilse cs:go grubu bile kurabiliriz steam'de.. Böylece bir arada technopat ailesi olarak birlikte oyun oynayabiliriz.

Sonuçta masaüstü bilgisayar bölümünde de laptop bölümünde de bu foruma gelen milletin amacı(%95) benim gördüğüm kadarıyla oyun bilgisayarı toplamak ve oyun oynamak. Hal böyleyken niye bu oyunlara yeteri kadar önem verilmiyor? Bu bir soru işareti.

Ama yöneticilerde haklı. Cs:go bölümü açılsa ben eminim ki yeteri kadar ilgi göremeyecek. Çünkü açılan konuların %80'i : "şu niye böyle?" , "böyle oldu napıcam?", "lütfen yardım edin" vb. şeklinde. Yani millet çok forumculuk için gelmiyor bence bu siteye. Derdini halledip gidiyor. Hatta bazıları var ki; dikkatimi çekti, foruma üye olup konu açıp sonra bir daha hiç foruma girmiyor. Kendi konusuna bile bakmamış adam yani.

Gönül ister ki cs:go bölümü olsun forumda. Ama bu bölüm doğru şekilde kullanılabilir mi ? (tartışılır.)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı