CS:GO Broken Fang Operasyonu Satın Aldım!

İki hesabımda kasa aldım, sadece 2'şer tane sticker aldım. Ana hesabımdan 270₺ ile 2 kasa ve 2 sticker, yan hesabımda ise 246₺ ile 2 kasa ve 2 sticker duruyor, 246₺ ile 2 bilet daha aldım, yan hesaplarıma atacağım. O hesaplarda da 2-3 silah, 4 sticker ve gerisini kasa almayı planlıyorum. Eğer indirime girerse de saklamalık 2 tane bilet almayı planlıyorum.

Merhaba arkadaşlar;
Evet, maalesef artık operasyonun sonunu bekleyemeyip ya da indirime gireceğinden şüphe duyduğum için bugün operasyonu almış bulunuyorum. 101 yıldız ile yaptıklarım ise;
-36 adet kırık diş kasası almak.
-AWP| Fade olan kasadan açmak.
-Son kalan 1 yıldıza ise sticker almak oldu.
Genel olarak baktığımız zaman şu an bile verdiğim paranın üstünde bir meblağ kazandım diye düşünüyorum. Çıkan mavi silahların en ucuzu 1 TL en pahalısı Scar çeşidi olan 30TL idi. Son 1 yıldıza aldığım sticker ise 25 TL değerindeydi.

Eki Görüntüle 948652
Hayırlı olsun. Bakalım kar edecek misiniz?

Bu arada ben iki hesabımda da bilete 127 TL verdim. Arkadaşım da 127 TL verdi. Ama başka arkadaşımın hesabında 108 TL gözüküyordu. Siz de 108 TL verdiniz galiba. Anlamadım ben 😐
Bende de steam'den bakınca 127TL, oyundan bakınca 108TL gözüküyor. Araştırdım topluluk pazarı'ndan item satınca oyunun ve steam'in aldığı toplam komisyon ücreti %15 oluyor. Büyük ihtimal mağazadan satılan oyun veya dlclerde de bu oranda komisyon kesiliyor. Ama oyunun kendi içerisinden satın alınca belki de bu kesintiler uygulanmıyordur ve bu yüzden de daha uygun fiyata satın alabiliniyordur. 127TL'nin %15'i 19TL ve bu fiyatı çıkarınca da geriye 108TL kalıyor. 😀

Aleykümselam @ilkerowic Hocam, En mantıklı olanı yapmışsınız. Birde bu aralar Çıkartmalara yönelme çok parlak çok çıkmıyor diye düşünüyorum. 2. hesabımın aslında 2. hesapda diyemem kız arkaşımın hesabından ilk yıldızı çıkartmaya kullandım şansına Savaş görmüş parlak çıktı. :)) Kasa açmaya tövbe eden birisi olarakta diğer yıldızlara ise hep kasa aldım. Birkaçda çıkartma var ama parlak olanları durutuyorum envarterimde.

Bende de Steam'den bakınca 127TL, oyundan bakınca 108TL gözüküyor. Araştırdım topluluk pazarı'ndan item satınca oyunun ve Steam'in aldığı toplam komisyon ücreti %15 oluyor. Büyük ihtimal mağazadan satılan oyun veya DLC'lerde de bu oranda komisyon kesiliyor. Ama oyunun kendi içerisinden satın alınca belki de bu kesintiler uygulanmıyordur ve bu yüzden de daha uygun fiyata satın alabiliniyordur. 127TL'nin %15'i 19TL ve bu fiyatı çıkarınca da geriye 108TL kalıyor. 😀

Üç hesaptan da oyun içinden 127 TL'ye almıştık. Oyun içinde 127 TL gözüküyordu yani. Bir de oyuna özel kesinti olsa bile Valve'ın kendi oyunu. Biraz değişik bir durum var ortalık karışmış 🙂

Üç hesaptan da oyun içinden 127 TL'ye almıştık. Oyun içinde 127 TL gözüküyordu yani. Bir de oyuna özel kesinti olsa bile Valve'ın kendi oyunu. Biraz değişik bir durum var ortalık karışmış 🙂
Kurdaki değişikliklerden dolayı oyun içi bilet fiyatı 127'den 108'e düşmüştü. Mağazadaki bilet fiyatı eski kurdan devam.

Geri
Yukarı