Broken fang operasyonu eksik yıldız kazanmak

Death_Mark

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600X, MSI B550M A-PRO, G.SKILL Trident Z NEO (8+8) 3600 Mhz, AMD Sapphire RX 6700, Seasonic 650GX, Razer Nommo, Rampage X-Fuse, Razer Basilisk V3, HyperX Alloy Elite 2, Samsung 980 Pro 1TB, Dell G2524H.
Profil Kapağı
1523109744
Abonesi olduğum bu operasyonda geçtiğimiz hafta 15 yıldızım kalmıştı. 4. haftanın görevlerinin sadece 3 tanesini tam yapıp bir tane de yarım yoldaş yaptığım hâlde bana sadece 3 yıldız geldi. Fakat haftalık 6 yıldız tamamını kazandığımı söylüyor fakat sadece 3 tane alabildim. Steam destek ekibine, bir gün öncesinde destek talebinde bulundum fakat hiçbir geri dönüş olmadı. Yapmam gereken başka bir şey var mı?

20201223175748_1.jpg

20201219132500_1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Meseleyi tam anlamadım ama Steam bununla ilgilenmez. Bu oyun sonuçta yapımcıyı bağlar, her ne kadar yapımcısı Steam olsa da. Mesela Cyberpunk aşırı buglı diye Steam'e ticket atman saçma olur çünkü yapımcı CDprojekt. Bu yüzden Steam'den bir sonuç çıkacağını düşünmüyorum.

Meseleyi tam anlamadım ama Steam bununla ilgilenmez. Bu oyun sonuçta yapımcıyı bağlar, her ne kadar yapımcısı Steam olsa da. Mesela Cyberpunk aşırı buglı diye Steam'e ticket atman saçma olur çünkü yapımcı CDprojekt. Bu yüzden Steam'den bir sonuç çıkacağını düşünmüyorum.
Görevlerin sadece birini eksik yapıp diğerlerini tam yapmama rağmen bana eksik yıldız verdi. Nasıl ilgilenmez? Bu yıldız sistemi zaten oyun içi kredi oluyor.

Görevlerin sadece birini eksik yapıp diğerlerini tam yapmama rağmen bana eksik yıldız verdi. Nasıl ilgilenmez? Bu yıldız sistemi zaten oyun içi kredi oluyor.
Dediğim gibi meseleyi bilmiyorum. Steamle ilgiliyse bakarlar tabi ki. Ama oyunun kendisiyle ilgiliyse yapımcının sorunun der geçerler, yukarıda da dediğim gibi.

Fazladan yıldız kazanımı olduğu için bir çok kullanıcının görev ve yıldız haklarını kısıtladıklarını izah ettiler fakat ben buna inanmıyorum.
Detaylıca bakınca ben fazladan bir yıldız kazanmışım. Bir sonraki hafta fazladan hak kazanacağımı açıkladı.
Yapılan açıklama aynen şöyleydi:

"4. hafta görev kartından 6 yıldızlık görevi tamamladıysanız ve Operasyon mağazasında harcayabileceğiniz 6 yıldız almadıysanız, bunun nedeni Operasyon görevlerini tamamlayarak kazanabileceğiniz maksimum yıldız sayısına zaten ulaşmış olmanızdır. Tasarım gereği, bir oyuncunun 4. hafta sonunda görevleri tamamlayarak kazanabileceği maksimum yıldız sayısı 28'dir (10 + 6 + 6 + 6). Kazandığınız yıldızların sayısını Operasyon mağazasının sağ üst köşesinde doğrulayabilirsiniz.

Önceki haftalarda bir hata nedeniyle fazladan yıldız kazanan kullanıcılar için, 4. haftanın görev kartı, yıldız sayınızı 28 olarak doğru bir şekilde sınırladı. Bu, görev kartınız 4. hafta için kazanılan 0/6 yıldız göstermiş olsa bile, yalnızca 28 (4 görev kartına sahip tüm kullanıcılar için maksimum) ile 4. hafta kartı verildiğinde sahip olduğunuz sayı arasındaki fark. Önümüzdeki hafta sınırınız 6'dan 34'e, sonra 40'a, sonra 46'ya, vb. Artacak."

Yeni konular

Geri
Yukarı