CS:GO "Bu sunucuya sadece bir lobi aracılığıyla bağlanabilirsiniz" hatası

MuniKi

Decapat
Daha fazla  
CS:GO'da bir servera girmeye çalıştığımda "Bu sunucuya sadece bir lobi aracılığıyla bağlanabilirsiniz" diyor. Ne yapabilirim? Bir türlü çözemedim :/

Son düzenleyen: Moderatör:
Herhangi birini davet edersen otomatik lobi oluşturulur. Ondan sonra sunucuya girebilirsin. Ya da başka bir kişiye katılırsın, onun lobisinde olursun. O lobiden girersin.

Ben de bu sorunla karşılaştım ve sorunu bu şekilde çözdüm adım adım anlatıyorum.

1-Steam'ı açıyoruz.
2-Kütüphaneye gelerek CS:GO'nun üstüne fare imlecini getirip sağ tıka basıyoruz.
3-Sonra çıkan seçeneklerden Özellikler kısmına tıklıyoruz.

Ekran görüntüsü 2021-05-22 004029.png

4-Aşağıda gösterdiğim gibi Yerel Dosyalar kısmına giriyoruz.

Ekran görüntüsü 2021-05-22 002220.png

5-Aşağıda gösterdiğim yere tıklıyoruz:

Ekran görüntüsü 2021-05-22 002608.png

6-Bu işlem bittikten sonra eğer bir hata verirse tekrar gösterdiğim yere tıklayın. Bende ilkinde 1 tane dosya doğrulanamadı gibi bir hata vermişti fakat ikinci defa tıkladığımda bir hata vermedi
7-Sonrasında yapacağımız bir işlem kalmıyor fakat oyuna girerken oyuna ilk defa giriyormuşsunuz gibi başlatıyor ama korkmayın, hesabınız gitmiyor oyuna girdiğiniz anda hesabınız karşınıza geliyor zaten.

Bilmeyenler olabilir diye biraz fazla uzun anlattım. Şu ana kadar bu sorunu halledemediysen bu çözüm işine yarayacaktır sorunu kökten çözüyor. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana...

Ben de bu sorunla karşılaştım ve sorunu bu şekilde çözdüm adım adım anlatıyorum.

1-Steam'ı açıyoruz.
2-Kütüphaneye gelerek CS:GO'nun üstüne fare imlecini getirip sağ tıka basıyoruz.
3-Sonra çıkan seçeneklerden Özellikler kısmına tıklıyoruz.

Eki Görüntüle 1034992

4-Aşağıda gösterdiğim gibi Yerel Dosyalar kısmına giriyoruz.

Eki Görüntüle 1034965

5-Aşağıda gösterdiğim yere tıklıyoruz:

Eki Görüntüle 1034972

6-Bu işlem bittikten sonra eğer bir hata verirse tekrar gösterdiğim yere tıklayın. Bende ilkinde 1 tane dosya doğrulanamadı gibi bir hata vermişti fakat ikinci defa tıkladığımda bir hata vermedi
7-Sonrasında yapacağımız bir işlem kalmıyor fakat oyuna girerken oyuna ilk defa giriyormuşsunuz gibi başlatıyor ama korkmayın, hesabınız gitmiyor oyuna girdiğiniz anda hesabınız karşınıza geliyor zaten.

Bilmeyenler olabilir diye biraz fazla uzun anlattım. Şu ana kadar bu sorunu halledemediysen bu çözüm işine yarayacaktır sorunu kökten çözüyor. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana...

Kapa aç yapması yeterli oyunu. :D

Geri
Yukarı