CS:GO Bunny Hop Plugini Nasıl Kurulur?

Dosyaları attım ne yapmam gerek şimdi?

Plugins klasörü altındaki dosya /csgo/addons/sourcemod/plugins/ klasörü altına,

Scripting klasörü altındaki dosyayı ise csgo/addons/sourcemod/scripting klasörü altına atmanız yeterli olacaktır.

Ardından csgo/cfg/server.cfg dosyasına aşağıdaki ayar kodlarını eklemeniz yeterli olacaktır.

sv_enablebunnyhopping 1
sv_staminamax 0
sv_airaccelerate 2000
sv_staminajumpcost 0
sv_staminalandcost 0

sv_airaccelerate 2000 değerini ben kendi sunucumda 101 olarak ayarladım.
Yukarıda verdiğim değerler pluginin varsayılanlarıdır.
Siz deneyerek kendinize göre bir değer bulabilirsiniz.

Pluginin aktif olması için map değiştirebilir yada oyun konsoluna sm plugins reload abner_bhop yazabilirsiniz.

İlgili siteden alıntı.

Hocam, bu plug-ini hangi sunucuya kuracaksınız? Yani LAN sunucu mu yoksa "Dedicated" sunucunuza mı? Eğer ki LAN sunucusuna kurmaya çalışıyorsanız bu işlemler biraz farklı olacaktır. Fakat "Dedicated" bir sunucuya sahipseniz, yukarıdaki yazarın attığı veya internetten bulabildiğiniz sitelere bakabilirsiniz.
Bu arada amacınız sadece Bunnyhop yapmaksa bunların hiçbirine gerek yok.

Yazmanız gereken en önemli komutlar;
-sv_enablebunnyhopping 1 (Otomatik olmasa bile tekerle hız limiti olmadan Bunnyhop yapabilirsiniz.)
-sv_autobunnyhopping 1 (Otomatik Bunnyhop komutudur. Ancak yukarıdaki komut yazılmazsa hız sınırına takılırsınız fakat hızınız düşmez.)

"Yazarsanız iyi olur" diyebileceğim komutlar;
-sv_airaccelerate 1000 (100, 2000 veya 9999 da olabilir ancak çoğu sunucu 1000 değerini kullanıyor.)
-sv_staminamax 0
-sv_staminajumpcost 0
-sv_staminalandcost 0

Ancak bu komutları yazmasanız da olur.

Dedicated sunucusuna kurmaya çalışıyorum hocam verdiğiniz komutları deneyip geri döneceğim size.
Hocam, bazı plug-inler sayesinde hiçbir şekilde komut yazmanıza gerek bile kalmıyor. Sadece harita düzenlemesi yapmak için veya buna benzer şeyler yapmak için bazı komutları yazmanız gerekir.

Yeni konular

Geri
Yukarı