CS:GO çalınan hesap VAC ban yemiş

mataleon

Centipat
Bayağı eskiden hesabımı bir Rus çalmıştı. Nasıl olduğunu hiç anlamadım. Hesaba geri erişim sağladım ama hesabım VAC'lı, sizce Steam'e ticket atsam açarlar mı VAC'ı? Bu konu hakkında tecrübesi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef açmazlar. Hesabın güvenliği sizin sorumluluğunuzda çünkü.

VAC yasağı aldığım esnada hesabımı ben kullanmıyordum. VAC yasağı kaldırılabilir mi?

Hayır. Alınan VAC yasaklamaları, yasaklamaya neden olan hareket esnasında hesabı kimin kullandığından bağımsız bir şekilde hesapta kalır. En nihayetinde, Steam hesabınızın kullanımı ve güvenliği sizin sorumluluğunuzdadır.

Bunun sinir bozucu bir durum olduğuna katılsak da diğer oyuncuların oyundan keyif almalarını sağlamak ve adil bir oyun ortamı yaratmak için hile konusunda sıfır tolerans göstermek durumundayız.

Bayağı eskiden hesabımı bir Rus çalmıştı. Nasıl olduğunu hiç anlamadım. Hesaba geri erişim sağladım ama hesabım VAC'lı, sizce Steam'e ticket atsam açarlar mı VAC'ı? Bu konu hakkında tecrübesi olan var mı?

Zaten VAC banın hiçbir şekilde açılmayağını açıklamaya yazmışlar. Aynı şekilde hesabın güvenliğinden de sizin sorumlu olduğunuz söylenmiş. Hiçbir şekilde açılmaz geçmiş olsun.

Geçmiş olsun. Çalınan hesaptaki şifreyi başka bir yerde kullanmamaya dikkat edin. Kullandığınız yerler varsa da değiştirin. Bu tarz çalınma olaylarında çalan kişiler toplu password database'lere şifreleri ekleyebiliyor. Dikkat edelim.

Zaten VAC banın hiçbir şekilde açılmayağını açıklamaya yazmışlar. Aynı şekilde hesabın güvenliğinden de sizin sorumlu olduğunuz söylenmiş. Hiçbir şekilde açılmaz geçmiş olsun.
Teşekkür ederim.. Yeni alacaktım da 250 tl olmuş..

Geçmiş olsun. Çalınan hesaptaki şifreyi başka bir yerde kullanmamaya dikkat edin. Kullandığınız yerler varsa da değiştirin. Bu tarz çalınma olaylarında çalan kişiler toplu password database'lere şifreleri ekleyebiliyor. Dikkat edelim.
Teşekkür ederim.. Yeni alacaktım da 250 tl olmuş..

Atılan VAC banlar haksız olmadığı sürece kesinlikle açmıyorlar da CS:GO pahalanmadan yeni bir tane daha al derim. Bir de önünüze gelen bağlantılara da tıklamayın, herkesin attığı link güvenilir olmayabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı