CS:GO Çalışıyor Ama Görüntü Gelmiyor

Arda08

Hectopat
Daha fazla  
Evet CS:GO'yu çalıştırıyorum Steam'de çalışıyor gözüküyor, Görev yöneticisinde de çalışıyor gözüküyor ama ekranda hiçbir şey yok, oyun açılmıyor. Ekran kartını güncelledim driverleri krrdum olmadı. Format attım düzeldi, 1 hafta sonra aynı sorunla karşılaştım. Sitedeki benzer konuları okudum fakat hiçbiri yardımcı olmadı, sorun nedir? Nasıl çözeceğim? Diğer oyunlar açılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var. Oyunu açtıktan sonra, hiç bir hata vermeden kapanıyor. Ben de alternatif çözüm yollarını denedim. Yok neymiş efendim, oyun dosyalarının belleğini doğrula vb. Yardımcı olabilicek biri varsa çok seviniriz.

Steam nick: ErzincanLEE

Profosyonel biri ulaşsın bana n'olur.

Şimdi ben karşılaştığım bir sorunu anlatayım belki yardımcı olur.
Oyun çalışıyor ve ses geliyor sanırsam ancak görüntü gelmiyor. Ben oyunun ayarlarını, çözünürlüğünü kurcaladığımda bu sorunla karşılaşmıştım. Sorun buysa eğer çözümü Steam kütüphanenize girin, oradan CSGO'ya sağ tıklayıp özelliklere girin. Oradan başlatma seçeneğine tıklayıp -window yazın. Oyun pencere modunda çalışacak bu sayede sizde ekranınıza uygun çözünürlüğü yapıp fullscreen yaptınız zaman sorun çözülmüş olur. Eğer buysa tabii. Bol şans.

Buna benzer problemle ben de karşılaştım, ama benim Rust'ta oluyor. Ben problemimi böyle çözüyorum; oyunu açmak için tıkladığımda, hemen arkasından Windows tuşuna basıyorum ve o zaman görüntü alıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı