Çözüldü CS:GO Çalışıyor Ama Açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Leader

Hectopat
Daha fazla  
Evet kütüphanede oyunun yanında çalışıyor yazıyor hatta görev yöneticisinde de çalıştığını görüyorum fakat bir türlü açılmıyor. Görev yöneticisinden sonlandırıp bir daha denedim bir şey değişmedi. Steam'i ve bilgisayarı kapatıp açtım sorun devam ediyor. Ekran kartım RX570 ve en güncel driver yüklü. Sorun nerede acaba, ne yapmam gerekiyor?

Son güncellemelerden sonra çok fazla kişi bu sorunla karşılaşmış. Sweet FX kullanıcıları kaldırdıktan sonra düzeldiğini belirtmiş.

Artı -1 Eksi
Son güncellemelerden sonra çok fazla kişi bu sorunla karşılaşmış. Sweet FX kullanıcıları kaldırdıktan sonra düzeldiğini belirtmiş.
Sweet FX kullanmıyorum ben. Bu arada sanırım sorun ekran kartımda. Az önce Steam dışı bir oyunu çalıştırmaya çalıştım, hata verdi "Could not find suitable display settings!" diye. Ekran kartımın driver'ını kaldırıp bir eskisini kurmayı deneyeceğim.

Sorunu çözdüm arkadaşlar. Benim kurduğum en son olan ekran kartı driver'ı Optional sürümdü. DDU ile onu kaldırıp eski driver'ı kurdum. Oyunlar açılıyor artık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı