CS:GO çalıştırabilecek ikinci el kasa önerisi

chicagokekosu

Hectopat
Daha fazla  
Bahsettiğim gibi CS:GO'yu sıkıntısı çalıştırması yeterli, ikinci el fiyatları ne kadar bilginiz varsa paylaşır mısınız? Biliyorum net bir fiyat söyleyemezsiniz ama tahminen de olsa fikrinizi söyleyin. Ekran kartı olmasına gerek yok, dayımda fazladan bir kart var, onunla idare edebilirim. Çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaş CS:GO' yu sıkıntısız çalıştırması yeterli demiş. Yani oyunu kurup, ana ekrana gelmesi için bir sistem çokta pahalı olmayacaktır
Arkadaş yanlış bir ifade kullanmış diye boş laf yapmayın. Rahatça oynayacağı bir sistem tavsiyesi yapın. Yapmayacaksanız da konuyu kirletmeyin.

Arkadaşlar kendimi tam ifade edemedim heralde, açık söyliyeyim internette dolaşmak haricinde sadece cs go oynuyacam. Oyununbilen bilir, en düşük ayarlarda oynanır (720p) 150 - 200 fps alırsam tamamdır. Dayımın ekran kartı bunu sağlar, geriye işlemci ram kaldı. Umarım anlaşılır, yardımınız için teşekkürler.

Arkadaşlar kendimi tam ifade edemedim heralde, açık söyliyeyim internette dolaşmak haricinde sadece cs go oynuyacam. Oyununbilen bilir, en düşük ayarlarda oynanır (720p) 150 - 200 fps alırsam tamamdır. Dayımın ekran kartı bunu sağlar, geriye işlemci ram kaldı. Umarım anlaşılır, yardımınız için teşekkürler.

2. El tavsiye veremem ama şöyle bir sistem tavsiye edebilirim:

-Intel pentium G4400 işlemci
-MSI H110M Pro-VD anakart
-Kıngston 8GB DDR4 2133 MHz RAM
-Seagate 1 TB 7200 RPM HDD
-Zalman z3 plus 500W kasa

Elinizdeki ekran kartının modeli nedir?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı