CS:GO CFG Sıfırlama

TP Okuru

Kilopat
Yer
Trabzon
Arkadaşlar bir cfg denedim ama pek hoşuma gitmedi. Dosyasını sildim, oyun bütünlüğünü doğruladım fakat hala cfg ayarları oyunda etkin. Nasıl oyunu sıfırlayacağım en baştaki haline ?

Bende bu konuyu gördüm şimdi araştırırken. Çözümünü biliyorum. Sizin kullandığınız en son cfg artık csgo > cfg dosyasında değil, steam > userdata'da tutuluyor. Yani siz cs go > cfg dosyasındaki herşeyi silip Steam ayarlarından "Oyun dosyalarını doğrula" derseniz bile sistemden en son kullandığınz cfg silinmeyecek.
Sıfırlamak için; Program Files > Steam > userdata > (belli bir rakam dosyası çıkar oraya girin) > 730 > local > cfg içerisindeki dosyaları silin ve oyuna giriş yapın. Bu sayede hem en son kullandığınız cfg dosyası hem de görüntü ayarlarınız sıfırlanacak.

Erenbey22'nin dediği doğru bir çözüm. Belli bir rakam dediği ise şu anda kullandığınız Steam numarası. Başka bir hesabın veya formattan önceki felan olmayacak.

Bende bu konuyu gördüm şimdi araştırırken. Çözümünü biliyorum. Sizin kullandığınız en son cfg artık csgo > cfg dosyasında değil, steam > userdata'da tutuluyor. Yani siz cs go > cfg dosyasındaki herşeyi silip Steam ayarlarından "Oyun dosyalarını doğrula" derseniz bile sistemden en son kullandığınz cfg silinmeyecek.
Sıfırlamak için; Program Files > Steam > userdata > (belli bir rakam dosyası çıkar oraya girin) > 730 > local > cfg içerisindeki dosyaları silin ve oyuna giriş yapın. Bu sayede hem en son kullandığınız cfg dosyası hem de görüntü ayarlarınız sıfırlanacak.
Adamsın oldu bunu demek için siteye kaydoldum <3

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyu hortlatmak zorunda hissettim kendimi. En iyi cevap olarak işaretlenmeli bu son derece doğru ve yararlı bir çözüm. Konu 40bin görüntüleme almış belli ki çok arayan var bu çözümü.
@Emre C hocam bir el at. 😊
@Tolga Samet

Son düzenleme:
Bende bu konuyu gördüm şimdi araştırırken. Çözümünü biliyorum. Sizin kullandığınız en son CFG artık CS:GO > CFG dosyasında değil, Steam > userdata da tutuluyor. Yani siz CS:GO > CFG dosyasındaki her şeyi silip Steam ayarlarından "oyun dosyalarını doğrula" derseniz bile sistemden en son kullandığınz CFG silinmeyecek.
Sıfırlamak için; program files > Steam > userdata > (belli bir rakam dosyası çıkar oraya girin) > 730 > local > CFG içerisindeki dosyaları silin ve oyuna giriş yapın. Bu sayede hem en son kullandığınız CFG dosyası hem de görüntü ayarlarınız sıfırlanacak.

Ben yaptım fakat CFG silinmiyor oyun açılınca yeniden geliyor bir de CFG FPS artırmadı FPS düşürdü silinmiyorda oyunu silip geri yükledim CFG gitmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı