CS:GO, choke ve loss değeri sorunu

giberellin

Kilopat
Daha fazla  
Meraba arkadaşlar. Benim CS:GO'da loss ce choke değerim çok yüksek. Bu sorun nereden kaynaklanır? Çözümü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu oynadığın sunucuya bağlı tamamen. 1.6 da da bu sorun vardı choke değeri yüksek olduğunda kurşun gitmiyor loss olduğunda da takılınıyor.Oynadığın sunucuyu değiştirmeni tavsiye ederim.

Bende bu kodları yazarak çözülmüştü ama oyuna her girdiğinizde yazmanız lazım kodlar:
cl_interp 0
cl_interp_ratio 1
rate 128000
cl_updaterate 128
cl_cmdrate 128

Her girdiğinize yazmanıza gerek yok, autoexec dosyası oluşturmayı biliyosan her oyuna girdiğinde otomatik olarak kullanırsın.

Hortlatmış gibi oluyorum ancak bende de aynı problem oldu sorunun çözümü oyun ayarları içinde yer alan maksimum kabul edilebilir oyun trafiği bant genişliği kısmını sınırlandırılmamış yaparsanız sorun çözülecektir. Saatlerce aradıktan sonra bunu fark ettim bu da bir çözüm. Burayı kontrol etmeyi unutmayın.

Hortlatmış gibi oluyorum ancak bende de aynı problem oldu sorunun çözümü oyun ayarları içinde yer alan maksimum kabul edilebilir oyun trafiği bant genişliği kısmını sınırlandırılmamış yaparsanız sorun çözülecektir. Saatlerce aradıktan sonra bunu fark ettim bu da bir çözüm. Burayı kontrol etmeyi unutmayın.
kardesim yasiyosan tastaslarina beton yetmesin eyw

Yeni konular

Geri
Yukarı