Çözüldü CS:GO Chrome.pak dosyası nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Catexe

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
CS:GO'nun dosyasına bakarken "chrome.pak" adlı dosya gördüm ve not defteri ile açtım. Bu dosya nedir ve açtığımdan bir şey olur mu?

Son düzenleme:
Çözüm
CS:GO'nun dosyasına bakarken "chrome.pak" adlı dosya gördüm, tıkladım 2 kere, sonra iptal çektim. Bu dosya nedir ve tıkladığımdan bir şey olur mu?

CS:GO'nun kullandığı Chromium embedded Framework'ün bir dosyası. Açarsan bir şey olmaz, varsayılanı almadın değil mi?

Chromium embedded Framework nedir diyorsan:

Kısacası, HTML ve CSS ile yazılan arayüzü çalıştırma motoru.
CS:GO'nun dosyasına bakarken "chrome.pak" adlı dosya gördüm, tıkladım 2 kere, sonra iptal çektim. Bu dosya nedir ve tıkladığımdan bir şey olur mu?

CS:GO'nun kullandığı Chromium embedded Framework'ün bir dosyası. Açarsan bir şey olmaz, varsayılanı almadın değil mi?

Chromium embedded Framework nedir diyorsan:

Kısacası, HTML ve CSS ile yazılan arayüzü çalıştırma motoru.

Çözüm
"Varsayılana almadın" derken ne demek istediniz hocam?

Tıklayınca bu dosya türünü açmak için varsayılan uygulama seçin menüsünü kastediyorum. Yanlışlıkla aldıysan bir şey olmaz, ancak hatalı ilişkilendirmeyi kaldırman bence daha iyi olur. Yanlışlıkla yaptıysan da şu makaleye bak:

Tıklayınca bu dosya türünü açmak için varsayılan uygulama seçin menüsünü kastediyorum. Yanlışlıkla aldıysan bir şey olmaz, ancak hatalı ilişkilendirmeyi kaldırman bence daha iyi olur. Yanlışlıkla yaptıysan da şu makaleye bak:

Yalnızca Bir Kez'e tıkladım

Rica ederim. Çözüm olarak işaretler misin? 👉👈

İşaretleyemiyorum mesajın sağında bir şey çıkmadı. Bazen çıkıyor, bazen çıkmıyor anlamadım nedense bu olayı ve hocam bazen 1 dosya doğrulanamadı ve yeniden indirilecek diyor ve her tek başıma atölye haritası girsem ya da botlarla herhangi bir maç girsem tek başıma , bu hatayı veriyor.

@ygtylc

Son düzenleme:
İşaretleyemiyorum mesajın sağında bir şey çıkmadı. Bazen çıkıyor, bazen çıkmıyor anlamadım nedense bu olayı ve hocam bazen 1 dosya doğrulanamadı ve yeniden indirilecek diyor ve her tek başıma atölye haritası girsem ya da botlarla herhangi bir maç girsem tek başıma, bu hatayı veriyor.

@ygtylc

Doğrulamada takılan dosyayı kendiniz elle bulup sildikten sonra tekrar doğrulama yapmayı denediniz mi (dosyayı söylüyor mu bilmiyorum çünkü dosya doğrulamasına hiç ihtiyacım olmadı)

Geri
Yukarı