CS:GO Çıkartma Kapsülü Almak Mantıklı Mı?

CS:GO içerisinde hiç bir şekilde şans denenmemeli :) Ama eğer CS:GO itemları olan kasalar açmak isterseniz alternatif siteler var. Önermediğim tek bir site var ; csgo.net
Hocam zaten bakiye maç sonrası düşen skinlerden vb. birikmişti. Konuyu açtıktan biraz sonra açtım 1 tane kapsül ve sonuç hüsran tabii. Son zamanlarda Hellcase çok ilgimi çekiyor sitede çok iyi bir şekilde kar kazanabiliyorum daha hiç para yatırmadan. Aklımda bir şey var; Hellcase'e skin çekmek için ve bakiyem olması için 20 TL gibi bir para atsam, onunla da akıllı bir şekilde oynayıp skin düşürmem mümkün olur mu? Hem depozit yapmış olurum hem de şansımı denerim.
Not: Daha bugüne kadar hiç CS:GO'ya 1 kuruş bile yatırmadım oyunu bile bedava aldım zamanında. Ama Hellcase sitesinde günlük kasa ile güzel 1-2 dolarlık skinler düşürebiliyorum ama depozit lazım.

Hocam zaten bakiye maç sonrası düşen skinlerden vb. birikmişti. Konuyu açtıktan biraz sonra açtım 1 tane kapsül ve sonuç hüsran tabii. Son zamanlarda Hellcase çok ilgimi çekiyor sitede çok iyi bir şekilde kar kazanabiliyorum daha hiç para yatırmadan. Aklımda bir şey var; Hellcase'e skin çekmek için ve bakiyem olması için 20 TL gibi bir para atsam, onunla da akıllı bir şekilde oynayıp skin düşürmem mümkün olur mu? Hem depozit yapmış olurum hem de şansımı denerim.
Not: Daha bugüne kadar hiç CS:GO'ya 1 kuruş bile yatırmadım oyunu bile bedava aldım zamanında. Ama Hellcase sitesinde günlük kasa ile güzel 1-2 dolarlık skinler düşürebiliyorum ama depozit lazım.
Hellcase’den item olarak çekilmediğini bildiğinizi varsayıyorum. 20 yada 25 dolar kadar katlarsanız bitcoin ile çekme imkanı sunuluyor size. Eğer daha düşük ama 2 dolardan yüksek ise ethereum ile çekiliyor. Onu da CS.MONEY sitesine atarsanız %35 yada 40 bonus alıyorsunuz diye biliyorum. O şekilde de 20 dolarda bi 7-8 dolar daha kazancınız olur. Umarım kazanırsınız. Ama kaybederseniz üzülmemeye çalışın. Kumarı kazanç kaynağı görmek yerine “para ile eğlence satın alma” olarak görürseniz sizin için daha iyi olur.

Hellcase sitesini çok fazla önermem. Ben hiç para yatırmadan 2000TL civarı bir para yaptım. Tabii şans gerekli. Bunu yapmam için tek gereken şey denemek oldu. Tabii ben en iyi zamanlara denk geldim tam CS:GO'da itemlara takas banı mevzusu geldi o sıralar bazı siteler tekrardan açıldı kapandı vs. Twitter'da promo kod paylaşılıyordu bende onları alarak her gün 0.10$ vs. paralarla deneyerek deneyerek en son büyük bir vurgun yaptım 50$ civarı (yani 0.10$'a göre büyük), sonra bu itemları tek tek atıyodum sitelere deniyodum gene şansımı vurgun falan yaparım diye, deneye deneye 20$ falan bi param kaldı sonra 20$ parayı bir siteye attım o sitedede şansım yaver gitti ve tabii ordan bi 300-350$ çektim. Yani size önerim benim yaptığım gibi para yatırmadan sadece sitelerin günlük kasalarını açmanız*. Tabii ilk başlarda bir miktar deposit yapmanız gerek itemları almak için.

Yatırım amaçli isterseniz güncelleme gelmesini bekleyin derim. Ne zaman gelir bilinmez ama :) Sticker Kapsülü piyasasını çok bilmiyorum ama Bu yılın turnuvalarını bekleyin ve Ünlü ve iyi takımlarin stickerlerından paranız yettiği kadar alın. 2019 Starladder'da 1 küsür liraya Faze'in stickerlarından almıştım. Geçen gün bir baktım 6.8 olmuşlar. Geçen günde kuzenim bir çılgınlık yapıp Sticker Kapsülü açtı ve 50 liralık sticker çıktı. Tamamen şanş. Youtube'da veya Twitch'te gördüğünüz videolarla gaza gelmeyin derim.

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı