CS:GO Crosshair Değiştirmek Mantıklı mı?

nefti

Kilopat
Makaleler
4
Evet Technopat Sosyal. Bugün farklı bir şey yapıyorum. Bu konunun altında CS:GO crosshair değiştirmenin mantıklı mı olduğunu, crosshair önerilerini ve crosshair ile akla gelebilecek her türlü öneriyi yazıyoruz.

Default crosshair berbat. Değiştirilmeli.
Ben şu an default crosshair kullanıyorum. Bana kalırsa oyuna yeni başlayanların ve aim'i kötü olanların bu crosshair'i kullanmasında fayda var. Sekme oranını anlayabilirler. Bu arada sizin şu an kullandığınız crosshair ayarları nedir ve bir fotoğraf atabilir misiniz?

Bunu kullanıyorum.

20180203214823_1.jpg

Crosshair'ı kendin belirlemen gerek. Beynin hangi boyutu, hangi rengi, hangi kalınlığı iyi algılıyorsa; kendini nasıl daha rahat hissedebiliyorsan o şekilde ayarlaman gerek.. CS:GO'da başarılı olmanın temeli rahat oynamaktan geçer.

Crosshair'ı kendin belirlemen gerek. Beynin hangi boyutu, hangi rengi, hangi kalınlığı iyi algılıyorsa; kendini nasıl daha rahat hissedebiliyorsan o şekilde ayarlaman gerek.. CS:GO'da başarılı olmanın temeli rahat oynamaktan geçer.
Merhaba, önerileriniz için teşekkürler. CS:GO'da yeniyim ve önerilerinizi dikkate alacağım. Size bir sorum olacak, kendime bir crosshair belirledikten sonra bu crosshair'i default crosshair'e geri döndürebilir miyim?

Merhaba, önerileriniz için teşekkürler. CS:GO'da yeniyim ve önerilerinizi dikkate alacağım. Size bir sorum olacak, kendime bir crosshair belirledikten sonra bu crosshair'i default crosshair'e geri döndürebilir miyim?
Evet. Default değerleri bir kenara not alırsan eski haline çevirebilirsin. Veya oyun içi ayarlardan "Oyun Ayarları" kısmını "Varsayılan" olarak ayarlarsan sıfırlanır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı