CS:GO Crosshair'ı nasıl olmalı?

Doğru hocam. Yalnız siz galiba 1080p oynuyorsunuz. O yüzden çok küçük gelmiş olabilir. Ben 960p de oynuyorum oyunu. O crossu kullandığım zamanlar 1024p de oynuyordum. Kendi kodunuzu oluşturmak için kendi crossunuzu yapın. Ama bu sefer içeri aktar yerine kodumu kopyalaya basın.

Evet ben en yüksek ayarlarda 1920*1080 p de oynuyorum teşekkür (çarpı nasıl konuluyor onu bilmediğimden * koydum)

X tuşu hocam bildiğimiz C'nin yanındaki.

E doğru X e basabilirdim aklıma gelmedi.
Bende oyuna ilk başladığımda yaklaşık 500 saat nokta cross oynadım. Tabi sprayim gelişmemişti ak ile bile tek te sıkıyordum o yüzden rahattım. Nasıl alıştıysanız öyle gidiyor açıkçası. Şu cross saçma bu cross saçma olayı çok gereksiz.
CS:GO-yedtv-MN5P6-DB3EA-icfhk-cxzqm
Şu anki kullandığım cross bu tabii cross a baktığınız zaman anlarsınız spray crossu olduğunu. Eğer spray yapmıyorsa nokta cross onun için daha iyi olacaktır.

CS:GO-apweg-3UBHL-T5lub-gmxls-wtfij sence bu Crosshair nasıl.
Bende oyuna ilk başladığımda yaklaşık 500 saat nokta cross oynadım. Tabi sprayim gelişmemişti ak ile bile tek te sıkıyordum o yüzden rahattım. Nasıl alıştıysanız öyle gidiyor açıkçası. Şu cross saçma bu cross saçma olayı çok gereksiz.
CS:GO-yedtv-MN5P6-DB3EA-icfhk-cxzqm
Şu anki kullandığım cross bu tabii cross a baktığınız zaman anlarsınız spray crossu olduğunu. Eğer spray yapmıyorsa nokta cross onun için daha iyi olacaktır.

Ee atığım crossdan daha güzel bir cross yaptım od bu CS:GO-sitzu-xatm9-cbi2o-vidmh-qrfzg bu iyi mi zaten bunu çoğu youteber farklı renklerde kulanıyor.
CS:GO-9zzhj-vromp-ubrdz-wwwbk-xmoue bu da attığımın açılıp kapanının ama yürüyünce açılmıyor zıplayınca da açılmıyor yani sanırım bu tür crosslara yarı dinamik deniyor sadece ateş edince açılıp kapanıyor.

Son düzenleme:
Niye saçma olsun söyleyeyim mi?
Küçücük cross aiminize etki eder, zorlanırsınız crossunuzu kafaya grtirirken. Bir diğer dezavantajı ise spray atmanın aşırı zor olması. Sadece pistol oynarken işe yarayabilir, öteki tüm silahlarda + cross çok daha avantajlı. Sizin memnun olmanız önemli değil, nokta cross oynayan profesyonel oyuncu sayısı iki elin parmağını geçmez.
Asıl + crossla uzak mesafede cross adamın kafasında mı değil mi anlaşılmıyor. Hem iş crossta değil tecrübe ve aim koymakta. Eğer sen duvarın dibine aimini koyarsan, adam çıktığı anda o kadar hızlı refleks veremiyeceğin için adamı vuramazsın ama aimi biraz daha açığa koyarsan, adamı gördüğün anda senin tuşa basman iletinin oraya gitmesi ve ekranına gelmesi derken adama hs gidicek. Her duvar için bunu söyleyemem. Örnek olsun diye verdim.

Geri
Yukarı