CS:GO Crosshair'ı nasıl olmalı?

Nokta cross niye saçma olsun? Ben nokta kullanıyorum ve gayet memnunum.
Niye saçma olsun söyleyeyim mi?
Küçücük cross aiminize etki eder, zorlanırsınız crossunuzu kafaya grtirirken. Bir diğer dezavantajı ise spray atmanın aşırı zor olması. Sadece pistol oynarken işe yarayabilir, öteki tüm silahlarda + cross çok daha avantajlı. Sizin memnun olmanız önemli değil, nokta cross oynayan profesyonel oyuncu sayısı iki elin parmağını geçmez.

Rengini böyle pembe falan yap belli oluyor. Benim kullandığım küçük kare nokta sadece.

Pembe mi camgöbeği daha iyi değil mi kırmızı pembeye göre daha belirgin bir renk.
En iyi yol denemektir hocam. Atölye haritalarında özel haritalar var bunun için. Profesyonel oyuncuların Crosshair'lerini alabilirsin bu şekilde. Seç beğen ve onu kullanmayı dene. Ayrıca şu an herhangi bir Crosshair'e alışık değilsin tahminimce. Sadece 60 saat kadar oynamışsın. Kendine bir Crosshair bul ve onu kullanmaya başla ona alış.

Hayır nokta cross la 60 saat oynadım oyunu 120 saat oynadım.

Niye saçma olsun söyleyeyim mi?
Küçücük cross aiminize etki eder, zorlanırsınız crossunuzu kafaya grtirirken. Bir diğer dezavantajı ise spray atmanın aşırı zor olması. Sadece pistol oynarken işe yarayabilir, öteki tüm silahlarda + cross çok daha avantajlı. Sizin memnun olmanız önemli değil, nokta cross oynayan profesyonel oyuncu sayısı iki elin parmağını geçmez.

Ben spray yapmam dedim bir de bahsettiğim statik Crosshair tam artı şeklinde değil ortası boş artı zaten senin dediğine göre tam artı da saçma.
Bazı yerlerde kırmızı bile belli olmuyor bende.

Peki ya camgöbeği nasıl sence iyi mi?

Ben spray yapmam dedim bir de bahsettiğim statik Crosshair tam artı şeklinde değil ortası boş artı zaten senin dediğine göre tam artı da saçma.
Spray yapmam mı? Şaka mı yapıyorsun dostum? Örneğin Train'de lyv tutuyorsun ve üzerine mac10 push geliyor, spray atmayıp tek tek mi sıkacaksın? En mantıklı cross statik içi boş artı crossdur. One tap da oynarsın, burst de, spray de.

Spray yapmam mı? Şaka mı yapıyorsun dostum? Örneğin Train'de lyv tutuyorsun ve üzerine Mac10 push geliyor, spray atmayıp tek tek mi sıkacaksın? En mantıklı cross statik içi boş artı crossdur. One tap da oynarsın, burst de, spray de.

Hocam adamın 120 saati var onun spray yapmıyorumdan kastı ak ile falan. Çok da takılmamak lazım oraya.

Spray yapmam mı? Şaka mı yapıyorsun dostum? Örneğin Train'de lyv tutuyorsun ve üzerine Mac10 push geliyor, spray atmayıp tek tek mi sıkacaksın? En mantıklı cross statik içi boş artı crossdur. One tap da oynarsın, burst de, spray de.

Burst yaparım ben dedim ya M4A1 s oyuncusuyum diye admın kafasına nişan alıp 2 mermiyi adamın kafasına yolarım.

Hocam adamın 120 saati var onun spray yapmıyorumdan kastı ak ile falan. Çok da takılmamak lazım oraya.
Doğru diyorsunuz, ama nokta cross ile aim almak zor değil midir? Sizce de saça değil mi henüz 120 saati olan birisinin nokta kullanması.

Ak çok iyi iyi bildiğim bir silah değil ama AK-47 One tap silahı değil mi?
Doğru diyorsunuz, ama nokta cross ile aim almak zor değil midir? Sizce de saça değil mi henüz 120 saati olan birisinin nokta kullanması.

Bence değil hatta daha kolay.
Hangisinde rahat ediyorsanız onu kullanın. Nokta cross oyunu etkiler, büyük cross çok rahattır gibi şeylere aldırış etmeyin. Ayrıca saat ile crossun alakasını anlayamadım :D aşağıda bıraktığım haritada farklı crossları deneyebilirsiniz.

Saat ile cross un bir alakası yok adam 60 saat oynamışsın dediği için 120 saat oynadım dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı