Çözüldü CS:GO-CS2'de kullanmadığımız silahlara da skin ekleme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

retips

Picopat
Daha fazla  
CS:GO'da mesela Deagle kullanıyorsam elime Deagle aldığımda Deagle'nin skini oluyor ama Deagle'nin diğer bölme silahında skin kullanamıyorum. Ne yapmam lazım? (aynı olay tüm 2 bölmeli silahlar için geçerleri)

Çözüm
2 bölmeli silah derken? Silahın skininin hem CT'de hem de T'de olmamasından bahsediyorsanız skini kuşandığınızda her iki takım için de kuşan demeniz gerek.

Bölme silahi derken neden bahsediyorsunuz? Revolver'dan falan mı bahsediyorsunuz anlayamadım.

Bölme silahı derken Deagle ve Revo'ler ı kasteddim Deagle'yi skinle oynadığım zaman Revolerda skinli oynayamıyorum Revo'lerın skiniyle oynaycında Deagle'nin skiniyle oynayamıyorum (ölüm maçı oynuyorum).
2 bölmeli silah derken? Silahın skininin hem CT'de hem de T'de olmamasından bahsediyorsanız skini kuşandığınızda her iki takım için de kuşan demeniz gerek.

Bölme silahi derken neden bahsediyorsunuz? Revolver'dan falan mı bahsediyorsunuz anlayamadım.

Bölme silahı derken Deagle ve Revo'ler ı kasteddim Deagle'yi skinle oynadığım zaman Revolerda skinli oynayamıyorum Revo'lerın skiniyle oynaycında Deagle'nin skiniyle oynayamıyorum (ölüm maçı oynuyorum).

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Tek birine skin takabilirsiniz bir seferde. İsterseniz CT’de Deagle T’de Revolver gibi kombinasyonlar yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı