Satılık CS:GO, DayZ, Skyrim, Envanterli Steam Hesabı

Cursedblood

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Software Developer
Oyun işlerinden sıkıldığım için, içerisinde 60 oyun bulunan, CS:GO envanterli, VACBAN bulunmayan 6 yıllık Steam hesabımı satıyorum. Detaylı resimler ve bilgi aşağıdadır.

• *CS:GO hesabı Supreme rütbesinde, 959 saat oynanma süresine sahiptir. (Satın alınma tarihi 9 Şubat 2013)
  • *CS:GO operasyonu olan Hydra Operasyon jetonu bulunmaktadır. (Çoğu görev açıktır.)
  • *CS:GO 2016 ve 2017 madalyaları alınmıştır.
  • *CS:GO Envanterinde 70 TL değerinde silah + saymadığım ıvır zıvır kutular bulunuyor.
  • *The Elder Scrolls : Skyrim oyununda toplam 3 büyük DLC'den 2 tanesi satın alınmıştır.
Güncel değeri 1301 TL, indirimler ile denk getirebilirseniz 381 TL olan hesabımı 275 TL + Envanter (isteğe bağlı) olarak satıyorum. Sadece 5 oyunun toplamı 200 TL'yi geçiyor. Ederinden aşağı satıyorum.
Ankara içi yüz yüze satış gerçekleştirebiliriz. Ankara dışı alacaklar tanıdık vasıtası ile iletişime geçebilir.

İletişim bilgileri : Steam Community :: ㄈΛ尺LØﮓ , [email protected]

Oyun listesi aşağıdadır. İyi sosyaller.
  • AdVenture Capitalist
  • Aperture Tag: The Paint Gun Testing Initiative
  • BEEP
  • Bob Was Hungry
  • Brawlhalla
  • Counter-Strike: Global Offensive
  • DayZ
  • DCS World
  • Dead Island
  • Dead Island: Epidemic
  • Deadlight
  • Don't Starve
  • Don't Starve Together
  • Dota 2
  • EDGE
  • Endless Sky
  • Escape the Game: Intro
  • Euro Truck Simulator 2
  • Factorio
  • Fallout: New Vegas
  • Football Manager 2013
  • Football Manager 2015
  • Frontlines: Fuel of War
  • Game Dev Tycoon
  • Game of Thrones
  • Garry's Mod
  • Grand Theft Auto: San Andreas
  • Half-Life
  • Half-Life 2
  • Half-Life 2: Deathmatch
  • Half-Life 2: Episode One
  • Half-Life 2: Episode Two
  • Half-Life 2: Lost Coast
  • Half-Life: Blue Shift
  • Half-Life: Opposing Force
  • Half-Life: Source
  • Half-Life Deathmatch: Source
  • Heroes & Generals
  • Hook
  • Insurgency
  • Just Cause 2
  • Knights of Honor
  • Left 4 Dead 2
  • LIMBO
  • Magicka
  • Mount & Blade: Warband
  • Orcs Must Die! 2
  • PAYDAY: The Heist
  • Portal 2
  • Quake Live
  • Rust
  • Serious Sam 3: BFE
  • Serious Sam Fusion 2017 (beta)
  • Sheltered
  • Skyrim High Resolution Texture Pack
  • Stranded Deep
  • Team Fortress 2
  • Team Fortress Classic
  • Terraria

Cs Envanter 1.PNG Cs Envanter 2.PNG Cs Envanter 3.PNG Cs Oynama Süresi.PNG Hydra op. Jetonu.PNG Profile banner.PNG Steam hesabı değeri.PNG Supreme.jpg vac yok.PNG vac yok2.PNG

İlan günceldir. 7.02.2018

Hesap devredilmiştir, satıldı olarak işaretlensin lütfen. 08.02.2018

Son düzenleme:
Oyun işlerinden sıkıldığım için, içerisinde 60 oyun bulunan, CS:GO envanterli, VACBAN bulunmayan 6 yıllık Steam hesabımı satıyorum. Detaylı resimler ve bilgi aşağıdadır.

• *CS:GO hesabı Supreme rütbesinde, 959 saat oynanma süresine sahiptir. (Satın alınma tarihi 9 Şubat 2013)
  • *CS:GO operasyonu olan Hydra Operasyon jetonu bulunmaktadır. (Çoğu görev açıktır.)
  • *CS:GO 2016 ve 2017 madalyaları alınmıştır.
  • *CS:GO Envanterinde 70 TL değerinde silah + saymadığım ıvır zıvır kutular bulunuyor.
  • *The Elder Scrolls : Skyrim oyununda toplam 3 büyük DLC'den 2 tanesi satın alınmıştır.
Güncel değeri 1301 TL, indirimler ile denk getirebilirseniz 381 TL olan hesabımı 275 TL + Envanter (isteğe bağlı) olarak satıyorum. Sadece 5 oyunun toplamı 200 TL'yi geçiyor. Ederinden aşağı satıyorum.
Ankara içi yüz yüze satış gerçekleştirebiliriz. Ankara dışı alacaklar tanıdık vasıtası ile iletişime geçebilir.

İletişim bilgileri : Steam Community :: ㄈΛ尺LØﮓ , [email protected]

Oyun listesi aşağıdadır. İyi sosyaller.
  • AdVenture Capitalist
  • Aperture Tag: The Paint Gun Testing Initiative
  • BEEP
  • Bob Was Hungry
  • Brawlhalla
  • Counter-Strike: Global Offensive
  • DayZ
  • DCS World
  • Dead Island
  • Dead Island: Epidemic
  • Deadlight
  • Don't Starve
  • Don't Starve Together
  • Dota 2
  • EDGE
  • Endless Sky
  • Escape the Game: Intro
  • Euro Truck Simulator 2
  • Factorio
  • Fallout: New Vegas
  • Football Manager 2013
  • Football Manager 2015
  • Frontlines: Fuel of War
  • Game Dev Tycoon
  • Game of Thrones
  • Garry's Mod
  • Grand Theft Auto: San Andreas
  • Half-Life
  • Half-Life 2
  • Half-Life 2: Deathmatch
  • Half-Life 2: Episode One
  • Half-Life 2: Episode Two
  • Half-Life 2: Lost Coast
  • Half-Life: Blue Shift
  • Half-Life: Opposing Force
  • Half-Life: Source
  • Half-Life Deathmatch: Source
  • Heroes & Generals
  • Hook
  • Insurgency
  • Just Cause 2
  • Knights of Honor
  • Left 4 Dead 2
  • LIMBO
  • Magicka
  • Mount & Blade: Warband
  • Orcs Must Die! 2
  • PAYDAY: The Heist
  • Portal 2
  • Quake Live
  • Rust
  • Serious Sam 3: BFE
  • Serious Sam Fusion 2017 (beta)
  • Sheltered
  • Skyrim High Resolution Texture Pack
  • Stranded Deep
  • Team Fortress 2
  • Team Fortress Classic
  • Terraria

Eki Görüntüle 263480 Eki Görüntüle 263481 Eki Görüntüle 263482 Eki Görüntüle 263483 Eki Görüntüle 263484 Eki Görüntüle 263488 Eki Görüntüle 263489 Eki Görüntüle 263490 Eki Görüntüle 263491 Eki Görüntüle 263492

İlan günceldir. 7.02.2018

Kolay gelsin, hesaba talibim, Envanteriyle beraber ne istiyorsun?

Kolay gelsin, hesaba talibim, Envanteriyle beraber ne istiyorsun?

Hocam, ilanı açalı neredeyse 4 ay olmuş. Envanterin değeri artmış, 90 TL gözüküyor. Bir dünya kutu var onların parasına bakmadım bile. 275+90 yerine 275+75=350 TL düşünüyorum.

Hocam, ilanı açalı neredeyse 4 ay olmuş. Envanterin değeri artmış, 90 TL gözüküyor. Bir dünya kutu var onların parasına bakmadım bile. 275+90 yerine 275+75=350 TL düşünüyorum.
5 yıl veteran rozet yok değil mi hesapta ? Ya diyeceksin ne saçma sorular bunlar :) Hesabı zaten kardeşime hediye alacağım hayatta tek istediği şey olabilir rozetli rankli hesap:)

5 yıl veteran rozet yok değil mi hesapta ? Ya diyeceksin ne saçma sorular bunlar :) Hesabı zaten kardeşime hediye alacağım hayatta tek istediği şey olabilir rozetli rankli hesap:)

Estağfurullah, sorabilirsiniz sıkıntı yok :mutlu:

Mevcutta zaten 5 adet rozeti var. 3 tanesi operasyon rozeti, diğer ikisi 2016 ve 2017 görev rozetleri. Bu sene 2018'i de alırsanız 6 eder. Üstüne 2013'den beri satın alınmış olduğu için 5 yıllık veteran rozeti de gelecektir, bu yıl doluyor. Hatta belki de yarın, şimdi baktım :ROFL: (9.02.2013) Eğer iyi oynuyorsa rankı koruyabilir. Arkadaş listemde globaller var. Alıyorlar maçlara.

Estağfurullah, sorabilirsiniz sıkıntı yok :mutlu:

Mevcutta zaten 5 adet rozeti var. 3 tanesi operasyon rozeti, diğer ikisi 2016 ve 2017 görev rozetleri. Bu sene 2018'i de alırsanız 6 eder. Üstüne 2013'den beri satın alınmış olduğu için 5 yıllık veteran rozeti de gelecektir, bu yıl doluyor. Hatta belki de yarın, şimdi baktım :ROFL: (9.02.2013) Eğer iyi oynuyorsa rankı koruyabilir. Arkadaş listemde globaller var. Alıyorlar maçlara.

Çok teşekkürler, son bir soru satın alımdan sonra cep telefonu ve mail gibi değişiklikleri nasıl yapacağız?

Bir de şunu soruyor; izleme yetkisi mi ne varmış? Milleti izleyip hile var mı yok mu tespiti miymiş neymiş :)

Çok teşekkürler, son bir soru satın alımdan sonra cep telefonu ve mail gibi değişiklikleri nasıl yapacağız?

Bir de şunu soruyor; izleme yetkisi mi ne varmış? Milleti izleyip hile var mı yok mu tespiti miymiş neymiş :)

Güldürdü beni :) Overwatch yetkisi var hesapta. Uzun süredir yüksek rütbede hilesiz oynadığımdan 1-2 maçta bir dosya düşüyor. İzleyip karar veriyorum. Kendisi de yapabilir bu hesapla.

Ankara'da ikamet ediyorsanız haftasonu bir cafede oturup laptop üzerinden halledebiliriz işlemleri. Bütün değişiklikler yapılabiliyor. İçiniz rahat olsun.

Geri
Yukarı