CS:GO demo durdurma ve tekrar çalma için bind atanabilir mi?

Amogaçi

Hectopat
Rekabetçi maçımdan beğendiğim sahnelerin kaydını almak istiyorum fakat Shift+F2 yapmaktan usandım. Pause ve play için kısayol Bind'i atayabilir miyim, atanıyorsa nasıl yapacağım?

Yapabilirsin de shift f2 her türlü daha mantıklı bir seçenek gibi görünüyor. Oynadığın maçtaki beğendiğin sahneyi kaydetmek için de kullanıcaksın shadowplayi. Bir de anlayamadığım nokta, kayıt almadan pause playde maçını izleyemezsin. Bindi kayıt için atamak istiyorum diyorsan da
bind "tuş" record demo
şeklinde yapabilirsin.
Ama şunu unutma bir demoyu kaydettikten sonra diğerini kaydetmeye başlarsan dosya ismi aynı olduğu için eskisinin üzerine yazar demoyu.

Maalesef Valve'ın böyle bir gıcıklığı var, demoyu MP4'e çevirmek istiyorsan demonun video kaydını alman lazım. AMD ve NVIDIA ekran kartlarının ikisinin de uygulamasında görüntü tekrarı diye bir olay var belki biliyorsundur, yaptığın ayara göre son 2 dakikanın video kaydını alıp kaydediyor. Bunu kullanmak hem uğraştırmaz hem de bütün maçlarını kaydetmene gerek kalmaz.
Örneğin ben yaptığım ayara göre CTRL Shift s yaptığımda son 300(5 dakika) saniyeyi video olarak kaydediyor. Bende son 5 dakika olduğu için kayıt başına 4 GB yer kaplıyor ama editleyip kalan kısmı silince bayağı azalıyor boyut.

1640539388020.png

1640539367519.png

Sağ ol deneyelim bakalım ya. Zaten çok gıcık bir şey bu demo muhabbeti. Arkadaş video kaydı alsak birden demonun yarısında FPS drop giriyor, donuyor saçma sapan geri ileri saramıyoruz. Tilt olmadan kayıt almayı deneyeyim bari.

Sağ ol deneyelim bakalım ya. Zaten çok gıcık bir şey bu demo muhabbeti. Arkadaş video kaydı alsak birden demonun yarısında FPS drop giriyor, donuyor saçma sapan geri ileri saramıyoruz. Tilt olmadan kayıt almayı deneyeyim bari.
O ayarı bir dene sen. Tam olarak istediğin şey, kullanmayı öğrenince tıkır tıkır kayıt alırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı