CS:GO Devrim kasası satılmalı mı beklenmeli mi?

Osman Nuri23

Hectopat
Makaleler
2
Kararsız kaldım en yeni kasa bu bu en yeni kasalar zamanla fiyatları düşmeye başlıyor genelde ama bu arada dolar kuru da artıyor ayrıca CS 2'nin de etkisi var ne yapmalıyım sizce?
Diğer çıkan kasaları satmıyorum bekletiyorum. Sadece devrim için soruyorum.

Son düzenleme:
Eğer para ihtiyacınız yoksa bekletmenizi tavsiye ederim, bende de bir tane devrim kasası duruyor.
Şu an yok hocam yaz indirimlerini bekliyorum yaz indirimlerinde kasaların düşms ihtimalo de var. CS 2 14 Haziran'da çıkıyormuş belki o zaman çıkarsa yaz indirimi olsa bile fiyatlar duşmeyebilir.

Epic de kasa olayı yok mesela Epic'den alınmaz
Hocam ben bekletiyorum bence artar yaza doğru.
Epic ne alaka?

@Osman Nuri23 şahsen envanterimde biraz kasa var. Ben de yaz indirimi için bekletiyorum, risk almaya değeceğini düşünüyorum. Hesabımda çoğu oyun var, oyun eksiğim olmadığı için bu riske girmek istiyorum. Kasaların değeri artarsa da iyi olur, hesabıma daha fazla oyun ekleyebilirim.

Şu an yok hocam yaz indirimlerini bekliyorum yaz indirimlerinde kasaların düşms ihtimalo de var. CS 2 14 Haziran'da çıkıyormuş belki o zaman çıkarsa yaz indirimi olsa bile fiyatlar duşmeyebilir.

Epic ne alaka?

Hocam hep tartışırdık Epic Steam konularında profil fotoğrafınızı görünce yazdım bende😄

Satıp fracture yani parçalanmış kasa almanızı tavsiye ederim. Zira ben öyle yaptım.
Parçalanmış'ın ne artısı var bu kasaya göre?

@Osman Nuri23 şahsen envanterimde biraz kasa var. Ben de yaz indirimi için bekletiyorum, risk almaya değeceğini düşünüyorum. Hesabımda çoğu oyun var, oyun eksiğim olmadığı için bu riske girmek istiyorum. Kasaların değeri artarsa da iyi olur, hesabıma daha fazla oyun ekleyebilirim.
14 Haziran'da CS 2 gelse patlayacak kasalar inşallah yaz indirimi öncesi gelir.

@Osman Nuri23 umarım, ben de bekletiyorum bakalım. Malum dolar kuru yükselişe geçtiğinden dolayı Steam kur güncellemesi bekliyorum. Bu yaz içerisinde tekrardan Steam kur güncellemesi gelebilir.

Geri
Yukarı