CS GO dolandırıcısı

ali sağır

Hectopat
Daha fazla  
Beyler İsmi emre civelek ekim 2014'dü galiba bi arkadaşımızı dolandırdı. Cs go da huntsman crimson web bıçağını çaldı ama olay fazla duyulmadı nedense. Beni felan çoğu kişiyi engelledi. Kendi grubunu kurdu orda duruyo hala elimizde 2 tane ss var ne yapabiliriz bi danışayım dedim size. Bu arada dolandırıcının grubu https://www.facebook.com/groups/csgoloungetr/ Yardımlarınızı bekliyorum.

Facebook profili https://www.facebook.com/xxFairMan?fref=ts

d1.jpg
d2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu dolandirici dedigin sahsin savunmasi...

15 yaşındaki bebeler yine türemiş hakkımda atıp tutuyorlar telefon numaramı sağda solda paylaşıyorlarmış, benim kimseden gizlim saklım yok zaten telefon numaram facebook üyeliğimin hakkında kısmında herkese açık şekilde yazıyor adresime kadar. bu bebelerin tek derdi CS:GO Lounge Türkiye isimli grupumuzu kapattırmak ve benim üzerimden prim yapma çabalarıdır. bu uzun süredir denelinen birşey bu kişiler benim eskiden muhabbet sohbet ettiğim kişiler ve bunların çıkarcı olduğunu anladığım zaman yanımdan def ettim ve hayatımdan sildim ve kimsenin yapmadığı ve bilmediği bir grupu açarak inanılmaz bir kitleyi bir araya getirdim, onları facebook arkadaş listesini kod ile ekleyipte ulaşabildiği bir kitle. benim ise hile kullanmadan insanların kendi istekleriyle girebildikleri bir grup, ve bunuda kendileri bildikleri için bu facebook hesabıma kadar çalmaya çalışan zavallı çocuklar sadece sizlere acıyorum ve bu kadar hırçın olmalarının nedeni ise benim onları sikime bile takmamamdır, ve bu şekildede devam edecek. bizim kimseden gizlimiz saklımız yoktur bunu herkes böyle bilsin ayağını denk alsın eğer ben konuşursam sadece konuşmakla kalmam...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı