CS GO Seste Uğultu Sorunu

giberellin

Kilopat
Daha fazla  
Benim CS GO'ya girince oyun sesinin arkasında hava sesi gibi bir uğultu sesi geliyor. Kulaklıkta sorun yok farklı kulaklıklar ile denedim. Yardım edin lütfen.

Oyun içi ses ayarlarına giriş yapıp ses moduna bakar mısnız ? HRTF ise bu durum oluşabiliyor, kulaklık olanı seçiniz tahminim düzelecektir.

Sorun kendiliğinden çözüldü teşekkürler.

Dostum kendiliğinden geçtiğine emin misin? Oyun güncellemesi, sürücü güncellemesi vs. ile geçmiş olmasın? Bende de aynı problem varda çok fena rahatsız etmeye başladı. Kulaklığı yeni aldım ondan mı diye düşünüyorum. Boşuna da iade etmek istemiyorum ama karar veremedim.

Dostum kendiliğinden geçtiğine emin misin? Oyun güncellemesi, sürücü güncellemesi vs. ile geçmiş olmasın? Bende de aynı problem varda çok fena rahatsız etmeye başladı. Kulaklığı yeni aldım ondan mı diye düşünüyorum. Boşuna da iade etmek istemiyorum ama karar veremedim.
Aslında şu şekilde çözdüm volümü kısıp windows sesini 100 e getirdim uğultu gitti

Aslında şu şekilde çözdüm volümü kısıp windows sesini 100 e getirdim uğultu gitti

Peki tam tersini yapınca tekrar uğultu sesi geliyor mu? Oyunu bıraktıracak kadar takıntı halini aldı çünkü. Kriz geçireceğim en sonunda. :) Ses gitmez ise kulaklığı iade edip başka bir tane deneyeceğim o da olmazsa oyunu bırakacağım. Cevabın için teşekkürler.

Peki tam tersini yapınca tekrar uğultu sesi geliyor mu? Oyunu bıraktıracak kadar takıntı halini aldı çünkü. Kriz geçireceğim en sonunda. :) Ses gitmez ise kulaklığı iade edip başka bir tane deneyeceğim o da olmazsa oyunu bırakacağım. Cevabın için teşekkürler.
Evet geliyor oyuny bırak bence zaman kaybı

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı