CS:GO dosya konumunu kurcalamak ban yedirtir mi?

Foledur

Femtopat
Merhabalar, CS:GO dosya konumunun içinde benim yüklemediğim bir TXT dosyası buldum öncelikle bu ban yedirtir mi? Ayrıca görür görmez sildim ve dosyaları doğruladım dosyalar ile oynadığım içinde ban yeme ihtimalim var mıdır? Bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olurum, şimdiden teşekkürler. :)

.txt'nin ban yedirteceğini sanmıyorum. Hileler çoğunlukla .dll üzerinden olduğu için sıkıntı olmaz. Sizin sildiğiniz .txt dosyasının oyunla beraber gelip gelmediğine emin misiniz peki?

Evet, oyunla gelmedi. Yalan söylemek istemiyorum başka bir hesapta oyunda hilelere karşı hile kullandım ana hesabıma girdim sonra ne olur ne olmaz diye dosyaları kontrol edeyim dedim .txt dosyasını gördüm içinde aimbot vs. şeyler yazıyordu hilenin kalıntıları o yüzden de birazcık tırstım Hile'nin sitesine destek atınca bir şey olmaz dediler ama yine emin olmak için sorayim dedim.

Evet, oyunla gelmedi. Yalan söylemek istemiyorum başka bir hesapta oyunda hilelere karşı hile kullandım ana hesabıma girdim sonra ne olur ne olmaz diye dosyaları kontrol edeyim dedim .txt dosyasını gördüm içinde aimbot vs. şeyler yazıyordu hilenin kalıntıları o yüzden de birazcık tırstım Hile'nin sitesine destek atınca bir şey olmaz dediler ama yine emin olmak için sorayim dedim.

En kısa zamanda VAC yasaklaması almanızı diliyorum.

Teşekkür ederim kendi düşünceniz fakat hakkı ile oynayan insanın karşısında hile açmadım unprime hesapta hilelere karşı açtım.
Bırak bu işleri hacı abi ya :D ara-sıra wp açıp kapamışsındır :D seneler önce minecraft ta ara sıra adamların yerini oğrenmek için açıp kapardım ben, açık bırakmazdım ama, kesin sende aynısını yapıyordun xd

Bırak bu işleri hacı abi ya :D ara-sıra wp açıp kapamışsındır :D seneler önce minecraft ta ara sıra adamların yerini oğrenmek için açıp kapardım ben, açık bırakmazdım ama, kesin sende aynısını yapıyordun xd
Yok zaten ana hesabımda hiç oynamadım sadece unprime hesapta dediğim gibi hilecilere karşı oynadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı