CS:GO DPI Ayar Önerisi

400 DPI 2.5 sens ile başlayabilirsin CS:GO için ne çok ne azdır. Ben yıllardır oynamak tayım ve bu oyundaki sens olayı kişinin kendinin belirlemesi gerekiyor ne çok ne az hızlı olsun. 400 DPI 1.4 sens oynuyorum ve bana hızlı geliyor bir çok kişi fare çeviremez bu sensde.
Ben 1500 DPI 3.50 sensivityde oynuyorum. Sizinkine göre bayağı hızlı.

Son düzenleyen: Moderatör:
İdeal DPI ayarı diyemem ama CS 1.6 & CS:GO için 400-400 tavsiye edebilirim. Şahsen 450-450 kullanıyorum. Size kalmış bir konu. Şahsen DPI'ı hep düşük tutuyorum. CS:GO'da Sensitivity'yi 2.0 kullanıyorum. Eklediğiniz ekran görüntüsündeki diğer ayarları değiştirmenize gerek yok. Benim ayarlarım:

ss.png

400 DPI - 2 sens ile başla. Oyun içinde bir hedef belirleyip sağa sola hareket ve aynı sırada da o hedefe odaklanmaya devam et. Az geliyor ise arttır ve ya çoksa azalt. Daha sonrasında ise belirlediğin sensi değiştirmeden 2-3 hafta oyna ve ivmeyi sakın açma.

1000 DPI 1.34 sens, raw input kapalı dene istersen. İlk başta hızlı gelebilir ama sonradan alışırsın. Spotlara çok hızlı aim alırsın, preaim/prefire odaklı oynarsan adamı öldürmeme şansın yok.
Tabi entry fragger rolünü seviyor musun bilmiyorum ama :D
AWP'er isen orantıyı sağlamak için zoom_sensitivity_mouse 1.1 yap.

Yeni konular

Geri
Yukarı