CS:GO Ayar Önerisi

Saçma. Rekabetçi oyun oynanıyorsa eğlenebilmek için kazanmak gerekiyor. Kazanmak içinde oyunu kuralına göre oynamak gerekiyor. 4:3 oynayarak avantaj elde ediliyorsa 4:3 oynanır. Ayarlar düşükte avantaj elde ediliyorsa ayarlar düşükte oynanır. Yıllardır bu tarz oyunlar oynuyorum, bir vurupta on kere ölünce keyif alana denk gelmedim.

Sırf 1080p ultra ayar diye adam öldüremiyorsanız o sizin sorununuz. 🙃

Oyun başlatma ayarlarıyla ilgili birkaç kod kullanıyorum ve gerçekten de FPS artışı oldu sizinle de paylaşayım.
-refreshrate 75 -refresh 75 -freq 75 -threads 8 -high -novid -nojoy
Freq ve refresh değerlerini kendi monitörünüz ne kadar tazeleme hızına sahipse onu girin.

Saçma. Rekabetçi oyun oynanıyorsa eğlenebilmek için kazanmak gerekiyor. Kazanmak içinde oyunu kuralına göre oynamak gerekiyor. 4:3 oynayarak avantaj elde ediliyorsa 4:3 oynanır. Ayarlar düşükte avantaj elde ediliyorsa ayarlar düşükte oynanır. Yıllardır bu tarz oyunlar oynuyorum, bir vurupta on kere ölünce keyif alana denk gelmedim.
4:3 oynayınca global olunuyor galiba. Abartmayın lütfen.
Sırf 1080p ultra ayar diye adam öldüremiyorsanız o sizin sorununuz. 🙃
😍🤣

Şahsi olarak tavsiyem 1280x960 streched oyna ve kendine uygun olan düşük dpi ve sens ayarlarını uygula. Onun haricinde nvidia dijital vibrasyonu %75 yap fazlası göz yorar. Raw input açık zoom sens 0.98 rate 625000 interp 0.015625 yap ve ateşle gitsin. Şahsi ayarlarımı söyledim rank global ve faceit 9 lvl. Kolay gelsin.

144 hz monitör almalısın o akıcılığı hissetmek istiyorsan. Zaten internette bi'kaç video izlersen 144 hz monitöre bakanların daha 60 hz'de oynamayacağını falan söylerler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı