CS:GO düşük FPS sorunu

CANNNNNN

Hectopat
PC Özelliklerim:

Intel Core 2 Duo E8400
6 GB RAM DDR3
ASUS P5G41C-M LX
AMD Readon HD 7350

Sorunum: CS:GO oyunu oynuyorum karşılaştığım sorun düşük FPS. Anlamadığım şekilde benim alt düzey PC'ler benden 2 3 kat daha fazla FPS alıyor sizce sorun nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
CS GO işlemci isteyen bir oyun ve işlemciniz yetersiz kalıyor. Tahminimce 60-70 FPS falan alıyorsunuzdur.
Ayarları daha düşük, özel config ayarları olabilir, çözünürlükleri daha kötü olabilir.

Daha alt düzey olarak nitelendirdiğiniz bilgisayarların özelliklerini paylaşırsanız daha iyi olur.

FPS sabitleme özelliği açıksa kapatın. Driverlerinizi güncelleyin. Ayrıca o işlemci o karta dar boğaz yapıyor olabilir.

Ekran kartınızdan kaynaklanıyor. Ben aynı işlemciye sahibim ve RAM im 4GB. Fakat ekran kartım GT 710. Biliyorum ekran kartım kötü fakat bu oyun için yetiyor.

Ayarları daha düşük, özel config ayarları olabilir, çözünürlükleri daha kötü olabilir.

Daha alt düzey olarak nitelendirdiğiniz bilgisayarların özelliklerini paylaşırsanız daha iyi olur.
Aynı ayarları deniyoruz beraber, aynı sonuç.
CS GO işlemci isteyen bir oyun ve işlemciniz yetersiz kalıyor. Tahminimce 60-70 FPS falan alıyorsunuzdur.
60-70 alsam şükür edeceğim :)
FPS sabitleme özelliği açıksa kapatın. Driverlerinizi güncelleyin. Ayrıca o işlemci o karta dar boğaz yapıyor olabilir.
Driver güncel, sabitleme kapalı.
Ekran kartınızdan kaynaklanıyor. Ben aynı işlemciye sahibim ve RAM im 4GB. Fakat ekran kartım GT 710. Biliyorum ekran kartım kötü fakat bu oyun için yetiyor.
Ortalama kaç FPS alıyorsun ve anakart modeli nedir?
Bilgisayarınız yüksek performans ayarında mı ? Ben bu şekilde çözmüştüm.
Pil ayarlarından yüksek performans aldım yine aynı.
Dostum bu sistemle düşük FPS alıyor olman çok normal zaten, ortada olağan dışı hiçbir şey yok.
Benim sorunum benden düşük olan işletim sisteminde arkadaşım daha fazla FPS alıyor. Oyunu akıcı halde oynuyor ama benim sistemim onunkinden yüksek olmasına rağmen benim FPS ondan daha düşük.

Aynı ayarları deniyoruz beraber, aynı sonuç.

60-70 alsam şükür edeceğim :)

Driver güncel, sabitleme kapalı.

Ortalama kaç FPS alıyorsun ve anakart modeli nedir?

Pil ayarlarından yüksek performans aldım yine aynı.

Benim sorunum benden düşük olan işletim sisteminde arkadaşım daha fazla FPS alıyor. Oyunu akıcı halde oynuyor ama benim sistemim onunkinden yüksek olmasına rağmen benim FPS ondan daha düşük.
"Arkadaşın sisteminin özellikleri" adı altındaki özellikleri yazar mısın?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı