CS:GO düşük FPS sorunu

McQueen

Centipat
CS:GO'da 160-180 FPS alıyordum bugün birden 40-50 FPS almaya başladım. Sorunu nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
İki gün önce aynı sorunu ben de yaşadım. 120-150 FPS alırken 60'a sabitlendi ve 20 gibi oynadım. Daha sonrasında ise denemedim düzelip düzelmediğini, son güncellemelerden kaynaklı olabilir diye düşünüyorum. Bir de ekleyeyim geçen günkü girişimden önce en son 1 ay önce girmiştim oyuna 1 ay önce normaldi.

CS:GO'da 160-180 FPS alıyordum bugün birden 40-50 FPS almaya başladım. Sorunu nedir?

Sorunu bende çözemedim eskisi gibi akıcı oynayamıyorum hatta FPS düşmesi giriyor mausum donuyor gerçekten CS:GO oynamayı özledim. Sorunu bulursan bana da ilet.

Sorununuz yeni gelen güncellemeler ile alakalı olmalı. Aslında yeni güncellemeler FPS arttırmak için gelmişti ancak sizin ayarlarınız ile yeni gelen güncellemeler ters düşüyor olmalı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…