CS:GO düşük FPS sorunu

Berownn

Centipat
CS:GO'yu açıyorum ana menüde hiçbir sıkıntı yok 80-90 FPS arası alıyorum atölyeden ya da yoldaştan bir oyuna girince FPS'im 20-30 oluyor. Bunun nedeninin ne olduğunu hala bulamadım bulan varsa bana yardım edebilir mi? Bir de Win7 iken 50-60 alıyordum Win10'a yükselttim ve sorun oluştu yardım edebilir misiniz?
PC donanımları:
Ekran kartı: NVIDIA GT610 DDR3 2 GB.
RAM: 4 GB.
Bit: 64.

2 Gündür ben de aynı sorunu yaşıyorum normalde en düşük ayarlarda ve en yüksek performansa ayarlıyken 200-250 FPS alıyordu şu an aynı ayarlarda 110 140 arası FPS alıyor. Araştırdım fakat bir şey bulamadım bazı oyunlarda düşüp yükseliyor var mı çözümü aynı konuda ben de muzdaribim.
PC donanımları.
Ekran kartı: NVIDIA GTX 950M.
RAM: 16 GB DDR4.
İşlemci: Intel i7 6700HQ.
Bit: 64.

Ana menüde ki FPS'i önemseme ana menü ile oyunun hiç bir alakası yok. Son zamanlarda CS:GO'ya bir güncelleme geldi bu shader ayarlarıyla alakalı. Çoğu bilgisayarda FPS düşüşleri var benim bilgisayarımda buna dahil. Yeni bir güncellemeyle düzeleceğini umuyorum.

2 Gündür ben de aynı sorunu yaşıyorum normalde en düşük ayarlarda ve en yüksek performansa ayarlıyken 200-250 FPS alıyordu şu an aynı ayarlarda 110 140 arası FPS alıyor. Araştırdım fakat bir şey bulamadım bazı oyunlarda düşüp yükseliyor var mı çözümü aynı konuda ben de muzdaribim.
Bende dün 200-300 arası FPS alırken rekabetçide bir anda 50 60 düştü girer girmez bilgisayarı kapattım açtım düzeldi bazen kulaklığı algılamıyor sıkıntı ver herhalde bu aralar.

İşlemci=AMD A4-3400 APU with redeon(tm) HD Graphics.
Ve sadee CS:GO'da oluyor yeni güncelleme ile düzelirse iyi olur çünkü PC'ye ekran kartını yeni aldım.
Bayağı kötü bir PC vardı elimde ilerleyen zamanlarda da işlemci alacağım kötü bir işlemciye sahibim ama League of Legends'te 100 FPS altına inmiyor sadece CS GO'da oluyor bu.

İşlemci=AMD A4-3400 APU with redeon(tm) HD Graphics.
Ve sadee CS:GO'da oluyor yeni güncelleme ile düzelirse iyi olur çünkü PC'ye ekran kartını yeni aldım.
Bayağı kötü bir PC vardı elimde ilerleyen zamanlarda da işlemci alacağım kötü bir işlemciye sahibim ama League of Legends'te 100 FPS altına inmiyor sadece CS GO'da oluyor bu.

LOL'ün grafikleri CS:GO'dan daha kötü olduğu için böyle olması çok doğal.

Geri
Yukarı