CS:GO düşük FPS ve akıcılık sorunu

• Konuyu başlatan Alp96
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 1B

Alp96

Hectopat
Oyunda bariz bir FPS çakılması var. Normalde 250-300'ün altına düşmeyen FPS 120-130'a kadar düşüyor. Bir de niyeyse akıcılık anlamında gözle görülür bir sorun var. Bu operasyon güncellemesinden dolayı falan mı yaşanıyor bu sorunlar acaba? Bu anlattığım şeylerle ilgili sorun yaşayan var mı aranızda?

CS:GO'da bir sıkıntı var şu anda. Oynayan birçok arkadaşım da benzer sıkıntılardan söz ediyor. Kısa bir denemede bile ani FPS düşüşleri yaşadım dün. Diğer oyunlarda böyle bir sıkıntı yok.

CS:GO'da bir sıkıntı var şu anda. Oynayan birçok arkadaşım da benzer sıkıntılardan söz ediyor. Kısa bir denemede bile ani FPS düşüşleri yaşadım dün. Diğer oyunlarda böyle bir sıkıntı yok.
Evet bir de o var.Apex olsun fortnite ya da pubg olsun oyun akıyor acayip bir şekilde.Zaten diğer oyunlarda aynı sorun olsa derim ki donanımsal ya da komple yazılımsal bir sorun var kendi sistemimde.Umarım düzelir çok rahatsız ediyor performans alma konusunda.
Bu gibi sorunları temiz UEFI format ile çözebilirsiniz. Genel olarak arka planda belli olmayan uygulamalardan kaynaklı bu problemler oluşabiliyor.
Hocam diğer oyunlarda sıkıntı yaşamıyorum o yüzden acaba dedim bu oyunun kendisinde mi bir sorun var ki yazılanlara göre bir çok kişi problem yaşıyormuş.

1583766374589.png

Sorun oyuna gelen güncellemeden sonra birçok kişide görülmeye başladı. Akıcılık da FPS'inin 120'lere düşmesinden kaynaklanıyor. Yapabileceğin tek şey geliştiricilerin sorunu çözmesini beklemek.

Eki Görüntüle 511387

Sorun oyuna gelen güncellemeden sonra birçok kişide görülmeye başladı. Akıcılık da FPS'inin 120'lere düşmesinden kaynaklanıyor. Yapabileceğin tek şey geliştiricilerin sorunu çözmesini beklemek.
Doğrudur ne yapsam çözüme ulaşamadım çünkü.Yapmadığım şey kalmadı bana mısın demiyor.Aynı haritada bir noktada 300 alıyorum hemen başka yere gidiyorum anında 120-130 oluyor.Bu kadar da büyük farkla düşmez yani.Akıcılık konusu da dediğiniz gibiyse içim rahatladı gerçekten.

Bende de aynı problem oluyor ara sıra. Oturumu kapatıp açınca düzeliyor bende.

Geri
Yukarı