CS:GO düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10
İnsanların FPS artırdığını sandığı, aslında performans kaybına sebep olan dokunulmaması gereken bir ayar.

CS:GO başlatma seçeneklerine tırnak işaretlerini dahil etmeden "-novid -thread 8 -nojoy -high" kodlarını yazarsan güzel bir FPS artışı yaşarsın.
Yazılı zaten sorun farklı bir şey ama çözemedim.

İnsanların FPS artırdığını sandığı, aslında performans kaybına sebep olan dokunulmaması gereken bir ayar.

CS:GO başlatma seçeneklerine tırnak işaretlerini dahil etmeden "-novid -thread 8 -nojoy -High" kodlarını yazarsan güzel bir FPS artışı yaşarsın.

Gerçekten mi? Hemen 1'e alıyorum o zaman.

Evet yüksek performansta.
Çalıştır'ı aç sırayla yazdıklarımı yaz ve açılan pencerede çıkan dosyaların hepsini "Ctrl + a" yaparak seçip sil, silinmeyenler kalsın. %temp%, temp, recent (virgüller dahil değil, ayırmak için kullandım). Bir de başlat'a disk temizleme yaz, açılan pencerede her şeye tik atıp, sil.
Gerçekten mi? Hemen 1'e alıyorum o zaman.
1'e alma direkt kapat o ayarı. Tik'i kaldırman yeterli.

Çalıştır'ı aç sırayla yazdıklarımı yaz ve açılan pencerede çıkan dosyaların hepsini "Ctrl + a" yaparak seçip sil, silinmeyenler kalsın. %temp%, temp, recent (virgüller dahil değil, ayırmak için kullandım). Bir de başlat'a disk temizleme yaz, açılan pencerede her şeye tik atıp, sil.

1'e alma direkt kapat o ayarı. Tik'i kaldırman yeterli.
Hepsini sileyim mi ciddi misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı