CS:GO Dust 2 değişiyor !

Ben kimseyi şans oyunlarına yönlendirmiyorum, bilip bilmeden yorum atma bana burada canım ? Yazın 3 ay çalıştığım ile sistem topladım geri kalan zamanda 2. Üniversiteyi okuyoruz şimdi insanları tanımadan, verilmek istenen mesajı anlamadan yorum atmayalım iyi forumlar.
Peki yazında gerektiği yerde iddia oynadım deme amacın ne? Başın sıkışınca arada İspanyol liglerine bakabilirsin gibisini mi kastettin? Ben sana lise terk, eğitimsiz demedim. İstersen Koç Elektrik üstüne Medipol Tıp bitir, ben sadece yazındaki iddia kelimesine karşı çıktım, canım. İyi forumlar.

Peki yazında gerektiği yerde iddia oynadım deme amacın ne? Başın sıkışınca arada İspanyol liglerine bakabilirsin gibisini mi kastettin? Ben sana lise terk, eğitimsiz demedim. İstersen Koç Elektrik üstüne Medipol Tıp bitir, ben sadece yazındaki iddia kelimesine karşı çıktım, canım. İyi forumlar.l

İddia'nın nesi varmış kardeş onu bana söyle? Dine çekmeden, ikimizde aynı dine inandığımızı sanmıyorum.

"Belirttiğiniz sürenin beşte biri kadar günlük ders çalışsa gelecekte alacağı FPS' i yükseltir zaten"
Cümlenize dayanarak okul hakkında bilgi verdim, yani bana boş cümle kurmana gerek yok.

İddia'nın nesi varmış kardeş onu bana söyle? Dine çekmeden, ikimizde aynı dine inandığımızı sanmıyorum.

"Belirttiğiniz sürenin beşte biri kadar günlük ders çalışsa gelecekte alacağı FPS' i yükseltir zaten"
Cümlenize dayanarak okul hakkında bilgi verdim, yani bana boş cümle kurmana gerek yok.
Zaten zihniyetinizdeki insanlara din anlatmak benim görevim değil. Kendi hakkı, emeği olmadan para kazanıyor ve aklı olan insan işin sonunda sadece kasanın kazanacağını bilir. Bugün kazandığın paranın beş katını aynı iddiada kaybedebilirsin. Kurduğum cümleyi neden kendine alındın bu arada? Ben konuyu açan arkadaşa tavsiye verdim. Senin için kötü bir okuldasın veyahut başarısızsın mı dedim?

Zaten zihniyetinizdeki insanlara din anlatmak benim görevim değil. Kendi hakkı, emeği olmadan o para kazanıyor ve aklı olan insan işin sonunda sadece kasanın kazanacağını bilir. Bugün kazandığın paranın beş katını aynı iddiada kaybedebilirsin. Kurduğum cümleyi neden kendine alındın bu arada? Ben konuyu açan arkadaşa tavsiye verdim. Senin için kötü bir okuldasın veyahut başarısızsın mı dedim?

Bak güzel kardeşim bana nutuk okuma, neyin ne olduğunu biliyoruz. Seni iddia hakkındaki düşüncelerimize ihtiyacımız yok. Ben Adam gidipte git iddia oyna demedim. Senin gibi forumda ahlak polisi tarzında bordo klavyeli arkadaşları biriktirip toplu report edeceğim. Forum düzenini bozmaktan başka bir halt yediğiniz yok. Üstüme aliniyormusum? Ya sen çok akıllısın sanırım? İgnelemeye adam arıyorsan hadi başka foruma canım. Gelipte simdi bana tekrar nutuk okuma cevap vermeyeceğim.

Bak güzel kardeşim bana nutuk okuma, neyin ne olduğunu biliyoruz. Seni iddia hakkındaki düşüncelerimize ihtiyacımız yok. Ben Adam gidipte git iddia oyna demedim. Senin gibi forumda ahlak polisi tarzında bordo klavyeli arkadaşları biriktirip toplu report edeceğim. Forum düzenini bozmaktan başka bir halt yediğiniz yok. Üstüme aliniyormusum? Ya sen çok akıllısın sanırım? İgnelemeye adam arıyorsan hadi başka foruma canım. Gelipte simdi bana tekrar nutuk okuma cevap vermeyeceğim.
Yahu önce diyorsun ki iddianın nesi varmış söyle, açıklayınca da bana nutuk okuma diyorsun. Ayrıca benden bir yıl sonra kaydolup da forumu bana öğretmen şakaysa kalitesizlik, gerçekse karaktersizlik. Benim burada iğneleme amacım yok, burası forum ve herkes fikrini belirli sınırlar içinde paylaşabilir. Benim fikrim ise ülkenin sizin gibi hazır paracılardan temizlenmesi gerektiği. Forumdaki her türlü butonu kullanabilirsiniz. Değerlendirmesi yöneticilere, hangi forumu seçeceğim de bana aittir.

Yahu önce diyorsun ki iddianın nesi varmış söyle, açıklayınca da bana nutuk okuma diyorsun. Ayrıca benden bir yıl sonra kaydolup da forumu bana öğretmen şakaysa kalitesizlik, gerçekse karaktersizlik. Benim burada iğneleme amacım yok, burası forum ve herkes fikrini belirli sınırlar içinde paylaşabilir. Benim fikrim ise ülkenin sizin gibi hazır paracılardan temizlenmesi gerektiği. Forumdaki her türlü butonu kullanabilirsiniz. Değerlendirmesi yöneticilere, hangi forumu seçeceğim de bana aittir.

Hadi bakalım temizle ? görelim kardeş? nasıl becereceksin onu. Köküne sapına kadar oynamaya devam edeceğim sırf sana inat. 1 sene önce kayıt olayı? kardeş sen benden önce kaydolmuşsun ama karaktersizliğin önde gideni sensin, sanana kardeşim isteyen istediğini yapar iddiaa da oynar kumarda oynar ben orada tekrar söylüyorum git adama iddiaa oyna demedim kaç yaşındasın yahu sen? bırak bu iğneleyeci tavırlarını artık.

Geri
Yukarı